در پی جدایی شکیرا از پیکه؛

شرط عجیب فرزندان شکیرا علیه پدرشان


۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۵ | کد خبر: ۳۳۲۲۲ چاپ

این روزها شکیرا به همراه دو پسر خود میلان و ساشا زندگی جدیدی را در فلوریدا آغاز کرده است. آن‌ها اوایل این ماه اسپانیا را به مقصد آمریکا ترک کردند و برای شروعی تازه پس از جدایی پر سر و صدای شکیرا و جرارد پیکه آماده شدند. در این بین به نظر می‌رسد که بچه‌های پیکه نمی‌خواهند با کلارا چیا مارتی وقت بگذرانند.

شرط عجیب فرزندان شکیرا علیه پدرشان

کلانشهر: این روزها شکیرا به همراه دو پسر خود میلان و ساشا زندگی جدیدی را در فلوریدا آغاز کرده است. آن‌ها اوایل این ماه اسپانیا را به مقصد آمریکا ترک کردند و برای شروعی تازه پس از جدایی پر سر و صدای شکیرا و جرارد پیکه آماده شدند. در این بین به نظر می‌رسد که بچه‌های پیکه نمی‌خواهند با کلارا چیا مارتی وقت بگذرانند.

 

جوردی مارتین، روزنامه‌نگار اسپانیایی این مسئله را در برنامه Intrusos مطرح کرد. مارتین مدعی شد که بچه‌ها گفتند: «ما نمی‌خواهیم با او باشیم». مارتین هم‌چنین اضافه کرد: «یک شرطی که بچه‌ها به جرارد پیکه تحمیل کردند این بود که او بدون کلارا در میامی با آن‌ها ملاقات کند. بچه‌ها نمی‌خواهند کلارا را ببینند. آن‌ها گفته‌اند لطفا، ما نمی‌خواهیم در ۱۰ روزی که در میامی سپری می‌کنیم با او باشیم.»

 

مارتین توضیح داد که توافقنامه حضانت شکیرا و پیکه به چه شکلی است. او ادعا کرد که پیکه ۱۰ روز از ماه را دارد که می‌تواند با پسرانش سپری کند. او همچنین توضیح داد که اگر پیکه به میامی نقل مکان کند، حضانت بچه‌ها بین او و شکیرا به صورت نصف – نصف تقسیم می‌شود. مارتین همچنین معتقد است بچه‌ها از مادرشان حمایت می‌کنند و دیده‌اند که او در یک سال گذشته چقدر رنج کشیده است.

 

طبق گزارش روزنامه اسپانیایی La Vanguardia، پیکه حضانت فرزندان خود را در تمام تعطیلات مدرسه، از جمله روز شکرگزاری، کریسمس، و تعطیلات بهاری بر عهده دارد. در مورد تعطیلات تابستانی، زمان بچه‌ها ۷۰ – ۳۰ تقسیم می‌شود و پیکه بیشتر روزها را برای خودش در اختیار دارد.