سرباز پس از پایان دوره آموزشی در پی واژگونی خودرو فوت کردند. علت حادثه خستگی و خواب آلودگی راننده بوده است.

درگذشت چهار سرباز پس از پایان دوره آموزشی در پی واژگونی و حریق خودرو

کلانشهر: ساعت 21:30 روز 13 اردیبهشت ماه به دلیل واژگونی و حریق یک دستگاه خودروی سمند در جاده رامهرمز 4 سرباز اندیمشکی که بعد از پایان دوره آموزشی قصد بازگشت به خانه را داشتند، جان خود را به دلیل واژگونی خودرو و آتش سوزی از دست دادند.

 

چهار سرباز مرکز آموزش 07کازرون ارتش که پس از پایان دوره آموزشی قصد داشتند به خانه بازگردند به پیشنهاد یکی از کارکنان پایور مرکز آموزش 07 (کادر) سوار بر خودروی شخصی این فرد شده اما متاسفانه به دلیل چپ کردن خودرو و آتش سوزی آن در محور جایزان ـ رامهرمز در دم جان خود را از دست دادند.

 

راننده که از کارکنان پایور بوده است اهل کازرون و 4 سرباز درگیر اهل اندیمشک بودند؛ متاسفانه در این حادثه هر 5 سرنشین خودرو جان خود را از دست داده اند.

 

علی فهیم زاده، محمدامین کشوری و رضا جمالی منش عبدولی سربازانی هستند که در این تصادف فوت کرده اند و هویت آنها مشخص شده است.

 

پلیس راهور علت این حادثه را عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی راننده اعلام کرد و در تشریح این حادثه به خبرنگار اجتماعی تسنیم گفت: بعد از اینکه خودرو با گاردریل برخورد کرده بر اثر شدت حادثه این خودرو واژگون و دچار حریق می‌شود که هر 5 سرنشین خودرو در دم جان خود را از دست می‌دهند.

 

تصویر تزئینی است.