بارش‌ها در اورامانات کرمانشاه به صورت تگرگ‌ هایی به اندازه تخم مرغ نمود پیدا کرد به گونه‌ای که خسارت‌های گسترده‌ای به باغات، اراضی کشاورزی و خودروها و اموال مردم وارد کرد.

بارش تگرگ به اندازه تخم مرغ در اورامان کرمانشاه

کلانشهر: به گزارش تسنیم، پیش‌بینی‌های هواشناسی کرمانشاه از روزهای گذشته حکایت از ورود سامانه‌ بارشی به استان داشت که با توجه به احتمال بروز خسارت گسترده هشدار سطح نارنجی صادر شد.

پیش‌بینی شده بود که شرایط ناپایدار که از ظهر شنبه تا بعد از ظهر یکشنبه و در نیمه شمالی و نواحی غربی، از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود و افزون بر آبگرفتگی معابر عمومی و رواناب ممکن است در برخی نقاط با رگبار تگرگ و سیلابی شدن مسیل‌ها نیز همراه شود.

این بارش‌ها در اورامانات به صورت تگرگ‌هایی به اندازه تخم مرغ نمود پیدا کرد به گونه‌ای که خسارت‌های گسترده‌ای به باغات، اراضی کشاورزی و خودروها و اموال مردم وارد کرد.

در ادامه فعالیت سامانه بارشی حاکم در منطقه، امروز نیز البته با گستردگی و شدتی کمتر از روز گذشته در بعضی ساعات شاهد بارش‌هایی همراه با وزش باد، رعدوبرق و احتمالاً رگبار پراکنده تگرگ در سطح استان خواهیم بود و احتمال بارش در نیمه شمالی و نواحی شرقی بیشتر به نظر می‌رسد.