قرار بود فیلم « تفریق» به کارگردانی مانی حقیقی  و با بازی ترانه علیدوستی این روزها در سینماها نمایش داده شود اما فعلا از این اکران خبری نیست.

اکران فیلم مانی حقیقی با بازی ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده متوقف شد 
کلانشهر: اعتمادآنلاین نوشت: قرار بود این روزها در سکوت خبری فیلم« تفریق » به کارگردانی مانی حقیقی و با بازی ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده در سینماها اکران شود، اما گویا نمایش این فیلم فعلا به تعویق افتاده است.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار سینما اعتماد، سازمان سینمایی بنا به دلایل سیاسی – فرهنگی (فعالیت سیاسی عوامل) از نمایش این فیلم در سینماها جلوگیری کرده است و فعلا این فیلم در سینماها نمایش داده نمی‌شود، البته تعویق نمایش این فیلم به معنی توقیف فیلم مانی حقیقی نیست. آنچه مشخص است فعلا این فیلم در سینماها نمایش داده نمی‌شود، چرا که حواشی به وجود آمده برای عوامل فیلم (خصوصا ترانه علیدوستی) بر روند اکران فیلم تاثیر گذاشته است.

 از آنجایی که فیلم پروانه نمایش دارد، به احتمال زیاد ظرف چند ماه آینده، « تفریق» در سینماهای سراسر کشور نمایش داده خواهد شد.

گفتنی است در جریان اعتراضات سال گذشته ترانه علیدوستی به مدت 18 روز بازداشت شد و مانی حقیقی هم با بیان انتقاداتی از شرایط کشور در آن زمان، خواستار تحریم چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر شده بود.