فوت یک زن بر اثر لیپوساکشن در مشهد


۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۷ | کد خبر: ۳۴۱۲۵ چاپ

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فوت یک خانم بر اثر جراحی زیبایی در بیمارستان مهرگان مشهد خبر داد.

فوت یک زن بر اثر لیپوساکشن در مشهد

کلانشهر- مصطفی صیقلیان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: شب گذشته، چهارم خرداد، خانمی ۳۲ ساله بر اثر جراحی زیبایی (لیپوساکشن) در بیمارستان مهرگان مشهد جان خود را از دست داد که موضوع با جدیت در حال پیگیری است.

وی افزود: بیمارستان مهرگان یک بیمارستان خصوصی است و امور اجرایی آن بر عهده دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیست و دانشگاه تنها نقش نظارت بر درمان آن را بر عهده دارد.

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: بیمارستان مهرگان مجوز جراحی زیبایی نداشته و از سوی بخش نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز به مسئولان بیمارستان اعلام شده بود که حق اجرای هیچگونه جراحی زیبایی ندارند. در واقع این جراحی با پنهان‌کاری انجام شده است.

صیقلیان گفت: رئیس بیمارستان مهرگان فردا شنبه، ۶ خرداد، اول وقت به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد فرا خوانده شده تا در همین زمینه به سوالات پاسخ دهد.

مسئول روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه  با خاطیان و مقصران این  پرونده با قاطعیت و برابر قانون و مقررات برخورد خواهد شد، گفت: این موضوع در حال بررسی است و جزئیات آن در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

نظرات شما:

آقا 6 خرداد 1402 ساعت 08:03

نکنید با خودتون. نمیگم همه اما دستکم نود درصد کارهای به اصطلاح «زیبایی!» از جراحی تا ژل و بوتاکس و ... برای چشم و همچشمی خود خانمهاست. وگرنه بیشتر آقایون، زن طبیعی رو ترجیح میدن. البته همه از مرد و زن باید بکوشیم جلوی شکممون رو بگیریم. به جیبمون هم کمک میشه چون بیشتر وقتها خوراک سالم (سبزیجات، سالاد، نان جو، ...) از خوراک چرب و شیرین، ارزانتره.

نظر دهید - پسندیدم 5

نظر شما:

security code