براساس آمارهای منتشر شده توسط یک پایگاه اینترنتی، کارمند سوئیسی کمی بیشتر از 14 سال و کارمند سوری حدود 1000 سال برای پس انداز یک میلیون دلار از حقوق خود زمان نیاز دارند.

کارمندان کدام کشورها در کمترین زمان میلیونر می شوند + اینفوگرافی

کلانشهر-به گزارش اعتمادآنلاین پایگاه اطلاع رسانی Picodi در گزارشی در این رابطه اعلام کرد، اگر یک کارمند سوئیسی تمام حقوق خود برای 14 سال و 3 ماه پس انداز کند، خواهد توانست یک میلیون دلار جمع آوری کرده و میلیونر شود.

 
کارمندان در سنگاپور با 16 سال و 11 ماه و لوکسامبورگ با 17 سال و 4 ماه به این مهم نایل خواهند شد.

در مقابل در خاورمیانه کارمندان سوری برای میلیونر شدن مجبور هستند یک هزار سال صبر کنند واگر عمر آنها کفاف این کار را بدهد، خواهند توانست لذت میلیونر شدن را تجربه کنند.

به گفته این سایت میانگین حقوق ماهانه هر کارمند سوری حدود 81 دلار است، در حالی که لبنانی‌ها که میانگین حقوق 507 دلار را دارند، نیازمند 164 کار مداوم و پس انداز کامل هستند.

 
کارمند مراکشی هم 216 سال و تونسی‌ها هم 283 سال پس انداز برای میلیونر شدن نیاز دارند و کارمندان الجزایری‌ها هم برای میلیونر شدن 312 سال زمان نیاز دارند.

در این بین براساس اطلاعات منتشر شده توسط این رسانه کارمند ایرانی برای رسیدن به نقطه میلیونر شدن نیازمند پس اندازی برای مدت 274 سال و 5 ماه خواهد بود.

لیست زیر نشان دهند رتبه بندی برخی از کشورها در این زمینه براساس ارزیابی این پایگاه خبری است.

اشتراک گذاری:
برچسب‎ها : حقوق کارمند

نظر شما:

security code