رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: کارشناسان پلیس بی احتیاطی از جانب راننده پراید به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیر متعارف تشخیص دادن

برخورد مرگبار راننده ۲۲ساله پراید با تیربرق در انزلی
کلانشهر: تخطی از سرعت مطمئنه قاتل جان راننده سواری پراید بی احتیاط شد.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تصادف سواری پراید با تیر چراغ برق خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در گفت‌وگو خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در صبح امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت در شهرستان بندرانزلی شد. ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی بلافاصله برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که پراید به علت بی احتیاطی با تیر چراغ برق تصادف کرده. گفت: در این حادثه شدید متاسفانه راننده که جوانی حدودا ۲۲ ساله بوده پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جانباخت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان اظهار داشت: کارشناسان پلیس بی احتیاطی از جانب راننده پراید به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از سرعت غیر متعارف تشخیص دادند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه سرعت غیر مجاز و غیر متعارف وسایل نقلیه از مهم‌ترین علل در سوانح رانندگی می‌باشد اظهار داشت: حین رانندگی تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارید و از سرعت و سبقت در معابر پرهیز نمایید تا بتوانید وسیله نقلیه خود را کنترل کرده تا شاهد بروز چنین حوادث دلخراشی نباشیم.