کلانشهر- کانال اطلاع رسانی آتش نشانی رشت نوشت: حادثه تصادف سه خودروی سواری( دو ۲۰۶ و یک پراید) بر روی پل صابرین(شهید باستانی شعار) به ساعت ۲۳:۵۱ شب گذشته ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

یک دستگاه خودروی نجات به‌همراه ۴ آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه اعزام شدند.

گفتنی است: در این حادثه که به عللی یک خودروی سواری در حال حرکت از لاین مخالف وارد لاین دیگر شده بود به شدت با دو خودروی دیگر برخورد داشت.

قبل از رسیدن تیم های عملیاتی آتش سوزی خودروی پراید در لحظات اولیه توسط یک شهروند و به‌وسیله یک دستگاه خاموش کننده دستی مهار شد.

تیم‌های عملیاتی آتش نشانان که متاسفانه با تجمع بسیار زیاد شهروندان روبرو بودند، سریعا نسبت به ایمن سازی محل و اقدامات لازم جهت پیشگیری از بروز آتش سوزی در خودروها اقدام کردند.

همین گزارش حاکی است: با توجه به شدت تصادف و عدم حرکت خودروها تیم نجات بر آن شد تا بوسیله ست های نجات نسبت به خلاصی خودروها اقدام تا جرثقیل قادر به انتقال آنها به پارکینگ خودروها باشد.

در این تصادف دو ۲۰۶ و یک پراید دچار سانحه شدند که رانندگان دو خودرو پراید و یک ۲۰۶ دچار مصدومیت سطحی بودند توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند. از مصدومین احتمالی خودروی ۲۰۶ دیگر اطلاعی در دست نیست