شوک شبانگاهی بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال:

باید فکم را جراحی کنم!


۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۰:۱۶ | کد خبر: ۳۴۶۲۷ چاپ

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک تیم‌ ملی و پرسپولیس که در اواسط نیمه اول بازی با ازبکستان در جام کافا به دلیل برخورد با سعید عزت الهی بازیکن گیلانی تیم ملی به شدت از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد، بعد از ترخیص از بیمارستان در مورد وضعیت مصدومیت خود توضیحاتی ارائه کرد

 باید فکم را جراحی کنم!
کلانشهر: علیرضا بیرانوند که در اواسط نیمه اول بازی با ازبکستان به شدت از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی شد، بعد از ترخیص از بیمارستان و حضور در رختکن ایران، پستی اینستاگرامی منتشر کرد.

او در این پست اعلام کرد که دچار شکستگی فک شده و بعد از بازگشت به تهران باید صورت خود را به تیغ جراحان بسپارد تا این عمل را پشت سر بگذارد. این خبر از آن جهت برای هواداران پرسپولیس شوکه کننده خواهد بود که آنها 45 روز دیگر در لیگ برتر به مصاف حریفان خواهند رفت.

نکته جالب اینکه علیرضا بیرانوند در جام جهانی هم دچار مصدومیت شد و چند هفته با ماسک صورت در زمین حضور یافت و حالا باید دید بعد از جراحی فک، چه شرایطی را برای ادامه دروازه‌بانی خواهد داشت.


پست اینستاگرامی دروازه‌بان ایران را می‌خوانید:

«بعضی وقت‌ها هرچقدر هم خوب تمرین کنی، برنامه‌ریزی کنی، بازم با تقدیر نمی‌تونی بجنگی. ما سرباز تیم ملی هستیم فقط یک شعار نیست و بچه‌های تیم ملی همیشه این موضوع رو ثابت کردن. تقدیر من این بود که دوباره در قالب پیراهن مقدس تیم ملی مصدوم بشم و چاره‌ای جز پذیرش چیزی که برای من مقدر شده وجود نداره. دوست داشتم تا پایان بازی در کنار تیم باشم و با هم جشن قهرمانی بگیریم ولی نشد. متاسفانه فکم شکست و درد زیادی را تحمل می‌کنم. بعد از بازگشت هم باید جراحی انجام بدم. ممنون از همه کسانی که پیگیر وضعیت من بودند؛ به خصوص همبازیان، اعضای کادر فنی و پزشکی تیم ملی. 
این قهرمانی رو هم به مردم ایران تبریک می‌گم و امیدوارم این پیروزی‌ها ادامه‌دار باشد.»

این در حالی است که بیرانوند علاوه بر بانداژ فک و سر، هشت بخیه هم روی لب خود داشته تا به این ترتیب مصدومیت او، شرایطش را برای آغاز تمرینات پیش فصل تحت تاثیر قرار بدهد.