دلخوش در تذکر شفاهی مجلس:

کشاورزان در حال ضرردهی هستند


۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۱ | کد خبر: ۳۴۷۲۹ چاپ

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی قیمت کود 5 برابر و یا هزینه آب کشاورزی 3 برابر می شود حتما این مسئله دامن همه کشاورزان را خواهد گرفت

کشاورزان در حال ضرردهی هستند
کلانشهر: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: در حال حاضر کشاورز پیرو فعالیت خود ضرر می‌کند و باید جلوی این مسئله گرفته شود.

سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (دوشنبه، 5 تیرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: ما بارها در محضر رئیس وقت جلسه و همچنین دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفته‌ایم که برنج یک محصول استراتژیک در کشور محسوب می‌شود از این رو تقاضا داریم دستوری داده شود تا هزینه کشاورزان که روز به روز بالا می‌رود، کنترل شود.

وی با اشاره به افزایش قیمت کود، سموم شیمیایی و هزینه آبیاری برای کشاورزان، ادامه داد: در حال حاضر کشاورز پیرو فعالیت خود ضرر می کند و باید جلوی این مسئله گرفته شود و ما تنها نمی‌گوییم که قیمت برنج افزایش پیدا کند لذا ما اعتقاد داریم که نباید هزینه‌های مصرف کننده رشد پیدا کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از سوی دیگر وقتی قیمت کود 5 برابر و یا هزینه آب کشاورزی 3 برابر می شود حتما این مسئله دامن همه کشاورزان را خواهد گرفت. در این بخش هم آقای مخبر، هم آقای رئیس جمهور و هم ریاست مجلس دستوراتی دادند که باید به آن توجه شود.

نظر شما:

security code