بعد از یک هفته فشار گروه های اصولگرا

سلاح ورزی از ریاست اتاق بازرگانی کنار کشید/سلاح ورزی تکذیب کرد:در محل کارم هستم


۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۲ | کد خبر: ۳۴۷۳۱ چاپ

حسین سلاح‌ورزی که 28 خردادماه به عنوان رئیس اتاق بازرگانی ایران انتخاب شده بود به دلیل فشارهای آشکار و پنهان که بازتاب آن در رسانه‌های اصولگرا مشاهده می شد، از ریاست پارلمان بخش خصوصی کنار کشید.

سلاح ورزی از ریاست اتاق بازرگانی کنار کشید/سلاح ورزی تکذیب کرد:در محل کارم هستم
کلانشهر: به گزارش اکو ایران، از زمانی که زمزمه‌های کاندیداتوری حسین سلاح ورزی به عنوان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران مطرح شد، فشارهای سیاسی مبنی بر حذف او آغاز و به مرور تشدید شد.

برخی رسانه‌های حامی دولت به بهانه بررسی تخلفات مالی و مدیریتی در اتاق، نام او را برای اولین‌بار در لیست افرادی که از نگاه آنها متخلف بودند، قرار دادند؛ اتهاماتی که نهادهای نظارتی آنها را تأیید نکردند.

با این حال، در خبری که خبرگزاری رسمی دولت از برکناری سلاح‌ورزی منتشر کرده، نوشته پس از انتخاب او‌ «اسنادی منتشر شد که نشان می‌داد مراجع امنیتی صلاحیت وی را تایید نکرده بودند.»

این خبرگزاری، نامزدی سلاح‌ورزی در انتخابات ریاست اتاق را غیرقانونی خوانده و با استقبال از برکناری او نوشته است: «سلاح‌ورزی از ریاست اتاق ایران کنار رفت تا بخش خصوصی از یک حاشیه خودساخته نجات یابد.»

دقایقی بعد از انتشار این خبر حسین سلاح ورزی در گفت وگو با اقتصادآنلاین استعفا از ریاست اتاق بازرگانی ایران را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، صبح امروز برخی از کانال‌های خبری از استعفای سلاح ورزی خبر دادند. اما او در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین این خبر را ۱۰۰ درصد تکذیب کرد و گفت ما از صبح امروز در محل کار حاضریم و استعفا را ۱۰۰ درصد تکذیب می‌کنم.

نظر شما:

security code