مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان گفت برای ساخت هر واحد مسکونی ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پنج درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله اعطا می‌شود و همچنین برای هر واحد ۵۰ میلیون تومان کمک نقدی بلاعوض، ۲تُن میلگرد و ۱۰ تُن سیمان رایگان نیز پیش بینی شده است

کمک به ساخت ۳۶۵ واحد مسکن برای افراد کم درآمد گیلان
کلانشهر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه سهمیه گیلان از تفاهم‌نامه مشترک بین بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان برای ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی محرومان در کشور ۳۶۵ واحد است،گفت: همه متقاضیان به بانک معرفی شده‌اند و قرارداد شروع عملیات اجرایی هم امضا شده است.

حامد دائمی عصر  افزود: برای ساخت هر واحد مسکونی ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پنج درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله اعطا می‌شود.

وی اظهار کرد: علاوه بر این تسهیلات برای هر واحد اختصاص ۵۰ میلیون تومان کمک نقدی بلاعوض، ۲تن میلگرد و ۱۰ تن سیمان رایگان نیز پیش بینی شده است.

وی بابیان اینکه تاکنون ۳۹۰ تن میلگرد و ۲ هزار و ۴۹۰ تن سیمان به واجدان شرایط پرداخت شده است و تمامی متقاضیان جهت دریافت تسهیلات طرح ویژه به بانک‌های عامل معرفی شده و نسبت به انعقاد قرارداد شروع عملیات اجرایی اقدام کرده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان رسالت اصلی این نهاد را کمک به محرومان و تامین مسکن برای اقشار کم درآمد جامعه دانست و گفت: توسعه عدالت اجتماعی، بستر سازی برای سازندگی کشور از جمله نکات اساسی است که ماموریتی از جانب امام راحل بر عهده این نهاد مقدس گذاشته شده و در این راستا با جدیت تلاش می کنیم.