کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس گفت: مردم در حال حاضر در فشار اقتصادی هستند آقایان فکری به حال ساماندهی اقتصادی کنند نه اینکه بگویند چه کسی چقدر بخورد و چقدر نخورد.

یک سطل ماست ۷۰ هزار تومان/ آقایان فکری کنید؛ نه اینکه بگویید چه کسی چقدر غذا بخورد
کلانشهر: کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس، درباره اظهارنظر یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر اینکه مردم باید مانند مردم برخی از کشورها برای توسعه و رشد اقتصادی روزی یک یا ۲ وعده غذا بخورند و صرفه‌جویی در پیش گیرند، به ایلنا گفت: به نظر من این حرف‌ها حرف‌های زائدی است، حرف‌هایی است که در شرایط فعلی ضرورتی ندارد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مردم در حال حاضر در فشار اقتصادی هستند، عنوان کرد: یک سطل ماست ۷۰ هزار تومان شده است و از نظر مواد پروتئینی و تقویتی و آن چیزی که باید به مردم برسد، به آنها کامل نمی‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: من اعتقادم این است که رفع مشکل به این‌ها نیست، آقایان باید بنشینند و در فکر ساماندهی اقتصادی باشند نه اینکه بگویند چه کسی چقدر بخورد و چه کسی چقدر نخورد!

نماینده صومعه‌سرا یادآور شد: البته صرفه‌جویی جای خود را دارد «کُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ»(بخورید، بیاشامید ولی اسراف نکنید)؛برای مثال من بیماری دیابت دارم و باید روزی ۵ وعده بخورم، اما ۵ وعده را که سیر نمی‌خورم. به نظرم این حرف‌ها ضرورتی ندارد.