رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ از دستگیری یکی از اراذل همراه با سه تن از نوچه هایش که در ۲ روز پیش در جریان تمرین تیم فوتبال استقلال تهران به هواداران حمله کردند، خبر داد.

کلانشهر: به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ بابک نمک شناس روز شنبه در تشریح این خبر، افزود: در پی انتشار فیلم حمله یکی از اراذل و اوباش سطح تهران به هواداران تیم استقلال در حاشیه تمرین این تیم، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات تهران قرار گرفت.

به گفته او، متهم اصلی به نام هانی معروف به هانی کُرده و سه نوچه‌اش که در این درگیری شرکت کرده بودند دستگیر شدند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

روز پنجشنبه نخستین جلسه تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران با سرمربیگری جواد نکونام در کمپ مرحوم ناصرحجازی برگزار شد.

گفتنی است این تمرین با حاشیه همراه بود و یکی از افراد سابقه‌دار تهران به نام هانی کرده پس از آنکه جمعی از هواداران علیه حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی استقلال شعار سر دادند، هانی کرده و چند تن از نوچه هایش وارد جایگاه هواداران شدند و با چند تن برخورد فیزیکی کردند.

این فرد پیش از این در کنار زمین با حجت کریمی صحبت کرده بود و روی نیمکت‌های کنار زمین تمرین را تماشا کرده بود.

هانی کرده یکی از لات های مشهور و جنجالی تهران و از هواداران استقلال است که ارتباط خوبی با تعدادی از مربیان سابق و چهره های فعلی این تیم دارد.

او به دلیل شرارتهای زیاد بیش از ۱۶ سال را در زندان گذرانده و براساس عکس‌هایی که از خود منتشر کرده تجربه حضور در سوریه به عنوان مدافع حرم را هم دارد، این شرور شناخته شده در زمره ثروتمندان هم قرار دارد و بارها با پورشه میلیاردی اش در فضای مجازی از خود فیلم منتشر کرده است.

کرده پیشتر گفته بود از سال ۹۰ دور خلاف را خط کشیده و با تاسیس یک کمپ ترک اعتیاد زندگی معمولی دارد. البته او در سال ۹۷ هم به خاطر کری‌خوانی‌هایش در فضای مجازی بازداشت اما خیلی زود آزاد شد.
نظر شما:

security code