به دنبال برخورد کمپرسی و تیبا در جاده پیربازار رخ داد:

سقوط کامیون کمپرسی از پل فخب رشت جان راننده را گرفت/تصاویر


۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۲ | کد خبر: ۳۴۸۵۴ چاپ

در نتیجه تصادف کامیون کمپرسی و یک تیبا در جاده پیربازار رشت،یک کمپرسی از پل فخب به رودخانه پیربازار سقوط کرد که منجر به مرگ راننده شد.

سقوط کامیون کمپرسی از پل فخب رشت جان راننده را گرفت/تصاویر
کلانشهر: سقوط کمپرسی به همراه راننده ‌به داخل رودخانه در ساعت ۲:۱۴ شب گذشته۱۲ تیر ۱۴۰۲  به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با اعلام این خبر گفت:بعد از گزارش حادثه سریعا ۴ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه واقع در جاده پیربازار تخته پل اعزام شدند.

شهرام مومنی افزود: به محض رسیدن آتش نشانان به محل مشاهده شد که کمپرسی از پل فخب به داخل رودخانه سقوط کرده و در خودرو و آب رودخانه گیر افتاده بود. 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت  افزود: سریعا با همکاری تیم  جرثقیل امداد نسبت به جابجایی کمپرسی اقدام شد که روشن شد راننده فوت کرده است. 

مومنی در ادامه گفت: در این حادثه خودروی کمپرسی و تیبا با یکدیگر برخورد داشتند که علت، توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت  در پایان گفت:همچنین در ساعت ۷:۰۱ صبح امروز هم بار دیگر تیم عملیاتی آتش نشانان در محل حادثه سقوط اعزام شدند تا اقدامات لازم جهت ایمن سازی محل در حین انتقال کمپرسی بوسیله جرثقیل صورت پذیرد.

نظر شما:

security code