با داروی خواب آور و ضربات سنگ اتفاق افتاد؛

قتل دو دختر ۸ و ۳ساله به دست پدر سنگدل


۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۶ | کد خبر: ۳۴۹۱۴ چاپ

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان: پدر سنگدل در سنندج پس از بیهوشی فرزندانش، با سنگ به جمجمه دختر بزرگش زده و دختر کوچکش را نیز با فشردن گلو و انسداد راه تنفسی و خفگی به قتل می‌رساند.

قتل دو دختر ۸ و ۳ساله به دست پدر سنگدل
کلانشهر- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان به جزئیات وقوع قتل دو کودک ۳ و ۸ ساله توسط پدر در سنندج پرداخت.

محمد جباری از وقوع قتل دو کودک توسط پدر خبر داد و اظهار داشت: متاسفانه این عمل فجیع که دل هر انسانی را به درد و رنج می‌آورد، توسط پدر یک خانواده در حق فرزندانش اتفاق افتاد.

وی در تشریح جزئیات این واقعه تلخ گفت: امروز پدر یک خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی، دو فرزند 3 و 8 ساله خود را به بیرون از خانه و به خروجی شهر مسیر سنندج-کامیاران قتل برده و با داروی خواب‌آور آنان را بیهوش می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان افزود: پدر سنگدل این خانواده پس از بیهوشی فرزندانش، با سنگ به جمجمه دختر بزرگش زده و دختر کوچکش را نیز با فشردن گلو و انسداد راه تنفسی و خفگی به قتل می‌رساند.

وی بیان کرد: سه ساعت پس از وقوع این ماجرا، قاتل شخصا به پلیس مراجعه و خود را معرفی و به قتل دو فرزندش اعتراف می‌کند که بلافاصله دو دختر به سردخانه منتقل و توسط قاضی کشیک دستور بازداشت فرد صادر می‌شود.

جباری عنوان کرد: قاتل پس از تحقیقات پلیسی به عمل شنیع و دو قتل فرزندانش اعتراف کرده و تحقیقات بیشتر همچنان در حال بررسی و جزئیات آن متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان در پاسخ به این سوال که آیا در تحقیقات انجام شده، قاتل از لحاظ روحی روانی مشکلی داشته یا خیر؟‌ توضیح داد: دستورات قضایی بررسی این موضوع صادر شده اما این مستلزم زمان و در حال بررسی است که پس از محرز شدن به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

نظر شما:

security code