ششمین فرزند مادر کهگیلویه و بویراحمدی که یک پسر در بارداری دوقلو بود در آمبولانس فوریت های پزشکی متولد شد و دخترش بعد از رسیدن به درمانگاه به دنیا آمد.

تولد نوزاد ششم و هفتم مادر ۳۲ساله دیشموکی در آمبولانس و بیمارستان
کلانشهر: رئیس مرکز اورژانس و -فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:ششمین فرزند یک مادر درآمبولانس فوریت های پزشکی دیشموک از توابع این استان به دنیا آمد.

به گزارش روابط عمومی فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد،جهانبخش وحدت نژاد افزود: این مادر که فرزندان دوقلو پسر و دختر را باردار بود یکی از نوزادانش در آمبولانس فوریت های پزشکی و یکی در درمانگاه دیده به جهان گشود.

 رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:طی تماسی مبنی بر درخواست امدادرسانی به مادر باردار ۳۲ ساله با دردهای زایمانی و زایمان قریب الوقوع به مرکز پیام کهگیلویه در ساعت ۹ و ۲۷ دقیقه روز سیزدهم تیرماه بلافاصله امدادگران پایگاه اورژانس ۱۱۵ دیشموک به محل مورد نظر واقع در روستای لیراب از توابع دیشموک اعزام شدند.

وی بیان کرد: با کمک کارشناسان اورژانس فوریت های پزشکی در مسیر اعزام به مرکز -درمانی نوزاد پسر متولد و نوزاد دختر نیز به محض رسیدن به درمانگاه دیشموک به دنیا آمد.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد:مادر و هر دو نوزاد با حال عمومی مطلوب تحویل درمانگاه دیشموک شدند.

وحدت نژاد عنوان کرد:با تولد دوقلوهای امروز این مادر صاحب هفت فرزند شده است.