پس از نفوذ متهم در ارگان های دولتی؛

دستگیری جاعل حرفه ای اسناد دولتی و کشف مهر در رشت!


۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۴ | کد خبر: ۳۵۰ چاپ
 دستگیری جاعل حرفه ای اسناد دولتی و کشف مهر در رشت!

سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری جاعل حرفه‌ای و کشف تعداد زیادی مهر و اسناد جعلی و ۲۰ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری در رشت خبر داد.
به گزارش پایگاه پایگاه خبری کلانشهر و به نقل از دیارمیرزا، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری جاعل حرفه‌ای و کشف تعداد زیادی مهر و اسناد جعلی و ۲۰ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری در رشت خبر داد.

سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح این خبر گفت: برابر اطلاع واصله مبنی بر اینکه شخصی با نفوذ در ارگان‌های دولتی بعنوان کارچاق کن، با جعل امهار و اسناد دولتی اقدام به سوء استفاده از اسناد می‌کند موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند افزود: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم یک عدد مهر جعلی به نام یکی از ارگانهای حساس دولتی، ۲۰ قطعه ۱۰۰ دلاری جعلی، چندین فقره چک‌های سفید امضاء، مدارک هویتی و تعدادی آلات استعمال مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه متهم با دیدن شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی خود اعتراف کرد، تصریح کرد: متهم ۴۴ ساله پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقام قضائی معرفی و با قرار وثیقه ۵ میلیارد ریالی روانه زندان شد.

نظر شما:

security code