قتل پسر 11 ساله بعد از تجاوز

پدر و مادر کودک:قصاصش کنید/متهم در دادگاه: جنون دارم


۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۵ | کد خبر: ۳۵۰۱۰ چاپ

مهرداد در بازجویی‌ها گفت: من هر روز می‌دیدم این بچه مقابل در خانه بازی می‌کند. آن روز هم داشت بازی می‌کرد. سراغش رفتم و به او گفتم بیا برویم خوراکی بخریم و بعد با هم بازی کنم. بچه حرفم را باور کرد و همراهم آمد. من هم او را به بیابانی بردم و در آنجا به او تجاوز کردم

پدر و مادر کودک:قصاصش کنید/متهم در دادگاه: جنون دارم
کلانشهر: جوانی که کودک ۱۱ ساله را مورد تجاوز قرار داده و به قتل رسانده است، ادعا کرد دچار بیماری روانی است.

به گزارش سایت جنایی، راز مرگ دلخراش این کودک با گزارش یک شهروند فاش شد و حالا پدر و مادر داغدار کودک گفته‌اند حاضر به گذشت نیستند و خواستار اعدام هستند.

یک سال قبل گزارش گم شدن کودک ۱۱ ساله‌ای به ماموران داده شد. مادر کودک به پلیس گفت فرزندش مقابل در خانه بازی می‌کرد که گم شد. در حالیکه ماموران پلیس جسد کودک را در بیابان‌های اطراف خانه‌اش پیدا کردند آن را برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال دادند. علایم اولیه روی بدن این کودک نشان می‌داد که پسربچه ۱۱ ساله براثر خفگی جانش را از دست داده است.

در حالیکه تحقیقات ادامه داشت مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد و گفت اطلاعاتی درباره قتل و تجاوز به یک کودک ۱۱ ساله دارد. او بلافاصله به اداره قتل منتقل شد و کارآگاهان از او خواستند آنچه می‌داند بگوید. این مرد گفت: من صاحب یک مغازه در اطراف خانه پسری هستم که گم شده بود. یک روز بعد از ظهر یکی از دوستانم به نام مهرداد سراغ من آمد و گفت پسربچه‌ای را از مقابل در خانه‌شان دزدیده، به او تجاوز کرده و بعد بچه را کشته است. او به من گفت پسربچه گریه و التماس می‌کرد.

با توجه به اینکه گفته‌های این مرد با یافته‌های پلیس درباره پسربچه ۱۱ ساله مطابق بود ماموران مهرداد را بازداشت کردند. او در بازجویی‌ها به جنایت اعتراف کرد و ماجرای هولناک قتل کودک را توضیح داد.

اول تجاوز کردم، بعد کشتم

مهرداد در بازجویی‌ها گفت: من هر روز می‌دیدم این بچه مقابل در خانه بازی می‌کند. آن روز هم داشت بازی می‌کرد. سراغش رفتم و به او گفتم بیا برویم خوراکی بخریم و بعد با هم بازی کنم. بچه حرفم را باور کرد و همراهم آمد. من هم او را به بیابانی بردم و در آنجا به او تجاوز کردم. بچه گریه می‌کرد و می‌گفت مادرم من را دعوا می‌کند و ناراحت می‌شود. آنقدر گریه کرد و داد زد که عصبی شدم و او را با دستانم خفه کردم.
بعد از اعترافات این مرد جوان، پزشکی قانونی هم تجاوز به کودک را مورد تایید قرار داد. با پایان تحقیقات ابتدایی و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. در جلسه رسیدگی به اتهام مرد جوان که در شعبه ۵ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد متهم ادعای جدیدی را مطرح کرد.
در ابتدای جلسه دادگاه کیفرخواست علیه متهم خوانده شد و در ادامه پدر و مادر کودک در جایگاه قرار گرفته و خواستار صدور حکم قصاص و اعدام شدند.
سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او اعتراف کرد پسربچه ۱۱ ساله را مورد تجاوز قرار داده است و گفت: در آن روزها حال خوشی نداشتم صدایی در گوشم بود من این بچه را مدتی بود که در محل می‌دیدم. به همین خاطر هم تصمیم گرفتم به او تجاوز کنم وقتی که داشتم به بچه تجاوز می‌کردم او مرتب به من می‌گفت مادرم دعوایم می‌کند. این بچه خیلی گریه می‌کرد. صدای گریه‌اش را نتوانستم تحمل کنم و خفه‌اش کردم.
متهم گفت: من دچار بیماری اسکیزوفرنیا هستم و مدت‌ها دارو مصرف می‌کردم و تحت تاثیر بیماری این کار را کردم.
بعد از گفته‌های متهم با توجه به ادعای مطرح شده قضات تصمیم گرفتند متهم را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی منتقل کنند تا در کمیسیون پزشکی مورد بررسی قرار گیرد.