کشف ۱۲۶ بسته حشیش از معده یک مسافر هواپیما


۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۱ | کد خبر: ۳۵۰۴۱ چاپ

رئیس پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از کشف ۱۲۶ بسته حشیش از معده یکی از مسافران خروجی با هوشیاری و اقدام به موقع ماموران این پلیس خبر داد.

کشف ۱۲۶ بسته حشیش از معده یک مسافر هواپیما

کلانشهر- ذبیح الله دلاور در این خصوص اظهار داشت: ماموران پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با تیزهوشی و هوشمندی بالای خود به یکی از مسافران زن که قصد خروج از کشور داشت مشکوک و پس از بررسی دقیق و انجام معاینات پزشکی مشخص شد وی اقدام به بلع مواد مخدر در معده خود کرده است.

وی افزود: با محرز شدن جاسازی مواد مخدر در معده متهم، وی در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود معترف شد که در ادامه این شخص به بیمارستان منتقل و پس از انجام اقدامات پزشکی نهایتاً 126 بسته معادل هزار و 740 گرم مواد مخدر از نوع حشیش از معده متهم خارج شد.

رئیس پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با بیان اینکه متهم پیش از این نیز به جرم بلع و انباری مواد مخدر در معده خود توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) تهران دستگیر شده بود گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و این زن برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

دلاور با بیان اینکه ماموران پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با اشرافیت و هوشمندی بالای خود با هرگونه اقدامات مجرمانه برخورد می‌کنند گفت: از مسافران و مراجعه کنندگان به فرودگاه می‌خواهیم همکاری لازم را با خادمان خود در پلیس فرودگاه داشته و هرگونه موارد مشکوک و اقدامات غیر‌قانونی و غیر‌مجاز افراد را به ایستگاه پلیس مستقر در این فرودگاه اعلام نمایند تا در اسرع وقت با این مجرمان برخورد قانونی صورت گیرد.