اعتراف پسر ۱۴ ساله به قتل دایی


۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۱ | کد خبر: ۳۵۰۵۶ چاپ

نوجوان قاتل می‌گوید دایی‌اش را به دلیل اختلافات شخصی کشته است.

اعتراف پسر ۱۴ ساله به قتل دایی
کلانشهر: پسر ۱۴ ساله‌ای که دایی خود را به دلیل اختلاف شخصی به قتل رسانده بود، در گرگان دستگیر شد.

سرهنگ علی تجری، رئیس پلیس گرگان گفت: در پی اعلام گزارشی به پلیس۱۱۰ مبنی بر کشف جسد مردی در زمین‌های کشاورزی یکی از روستاهای تابعه شهرستان گرگان، تیمی از ماموران شعبه قتل اداره مبارزه با جرایم جنایی به محل کشف جسد اعزام شدند و پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پاسگاه قرق و مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: مأموران با انجام کار اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی در کمتر از ۷ ساعت، قاتل را در عملیاتی غافلگیرانه شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان گرگان با اشاره به اعتراف قاتل به جرم ارتکابی، انگیزه اصلی وقوع قتل را اختلافات شخصی عنوان کرد و گفت: متهم که دایی خودش را به قتل رسانده بود با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
سرهنگ تجری به عموم شهروندان و مردم قدرشناس استان توصیه کرد، با تقویت بنیان خانواده، به هر گونه تغییرات رفتار محسوس در بین فرزندان توجه جدی داشته و با حساسیت لازم در این گونه موارد از ظرفیت مشاورین و روانشناسان کمک بگیرند تا از وقوع این‌گونه جرایم پیشگیری کنند و در برابر ارتکاب هرگونه جرم با احساس مسئولیت اجتماعی خود، پلیس را در شناسایی و کنترل جرایم یاری کنند.