ادعای دختر جوان درباره تجاوز پسر ثروتمند در خانه لاکچری

چرا حکم اعدام پسر بی ام و سوار نقض شد؟


۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۸ | کد خبر: ۳۵۲۳۶ چاپ

پسری جوان که پیش از این به اتهام تجاوز به یک دختر به مرگ محکوم شده بود با نقض این حکم در دیوانعالی کشور یک بار دیگر پای میز محاکمه می‌رود.

چرا حکم اعدام پسر بی ام و سوار نقض شد؟
کلانشهر: به گزارش سایت جنایی، متهم که مردی فوق ثروتمند است بعد از شکایت دختری جوان به اتهام تجاوز بازداشت شد.

شکایت از این مرد ثروتمند یک سال قبل به پلیس داده شد. دختر جوان به ماموران گفت: روز حادثه من از خانه بیرون آمدم که به دکتر بروم در مسیر پسری با یک بی‌ام‌و خیلی لوکس جلوی پایم ایستاد و خواست سوار ماشینش شوم. قبول نکردم. گفت شماره تلفن را بگیر به من زنگ بزن. شماره‌اش را به من داد ولی زنگ نزدم تا اینکه از مطب دکتر بیرون آمدم وقتی منتظر ماشین بودم دیدم پسر بی‌ام‌و سوار هنوز آنجاست. می‌خواستم تاکسی اینترنتی بگیرم، اما تلفنم شارژ نداشت. او با اصرارمن را سوار ماشین کرد تا شارژر بدهد. مقابل خانه‌اش رسیدیم. او برایم شارژر و یک لیوان آبمیوه آورد. وقتی آبمیوه را خوردم حالم بد شد و نیمه بیهوش شدم.
این دختر گفت: من نیمه بیهوش بودم که پسر جوان به من تجاوز کرد. در همان حالت که قدرت مقاومت نداشتم خواهش کردم رهایم کند اما فایده‌ای نداشت و زمانی که به هوش آمدم حسابی کتکم زد و از خانه به بیرون پرت کرد.
باتوجه به اینکه پزشکی قانونی آثار تعرض به دخترجوان را مورد تایید قرار داده بود جوان ثروتمند بازداشت شد. او گفت: من اتهام را قبول ندارم تجاوزی درکار نبود و دختر با اراده خودش به خانه من آمد. ما مدت‌ها بود با هم رابطه داشتیم. من چندبار در خانه خودم و یکبار در خانه مادرم با او رابطه داشتم. اختلاف ما از آنجا شروع شد که دختر ادعا کرد گوشواره‌ای را گم کرده است. او گفت گوشواره اش ۱۰۰ میلیون تومان ارزش داشت. وقتی حرفش را قبول نکردم از من شکایت کرد.
هرچند پسر جوان اتهام را رد کرده بود، اما شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران او را به اعدام محکوم کرد.
رای صادره مورد اعتراض قرار گرفت و دیوان عالی کشور با توجه به حضور دختر جوان در پنت هاوس جوان ثروتمند رای صادره را نقض کرد و پرونده را به شعبه همعرض ارجاع داد و این جوان به‌زودی دوباره محاکمه می‌شود.