وزیر ورزش و جوانان در ادامه روند درمان به علت آسیب دیدگی طحال مجددا تحت جراحی قرار گرفته است و با شرایط جسمی وی عملا ادامه کار پرحجم و پرفشار برایش مقدور نخواهد بود.

وزیر ورزش برای دومین بار استعفا داد؛وزیر بعد از سقوط بالگرد امکان کار پرفشار ندارد
کلانشهر: به گزارش ایرنا، در سوم شهریور ۱۴۰۰ حمید سجادی، با ۱۶۵ رای موافق، ۱۰۸ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع توانست از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد کسب کند و به عنوان وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم فعالیت خود را آغاز نماید.

سجادی پیش از این در رشته دو و میدانی ۱۰ مدال آسیایی را از آن خود کرده و در دوهای ۱۵۰۰ متر، سه هزار متر، پنج هزار متر و ۱۰ هزار متر توانسته رکوردهایی را به ثبت برساند و سال‌ها در مدیریت ورزشی کشور فعالیت داشته است.

پس از حادثه بالگرد حامل وزیر ورزش که بعد ازظهر ۴ اسفند ۱۴۰۱ در جریان سفر به شهرستان بافت کرمان و هنگام فرود در مجموعه ورزشی این شهرستان رخ داد، بحث استعفای سجادی به علت ناتوانی جسمی برای ادامه فعالیت در این وزارتخانه قوت گرفت.
بالگرد

«حمید سجادی» وزیر با اخلاق ورزش و جوانان به دلیل عارضه ناشی از سقوط بالگرد و ضرورت ادامه درمان تاکنون دوبار استعفای خود را تقدیم آیت الله رئیسی کرده است.

سجادی اخیرا هم در ادامه روند درمان به علت آسیب دیدگی طحال مجددا تحت جراحی قرار گرفته است و با شرایط جسمی وی عملا ادامه کار پرحجم و پرفشار برایش مقدور نخواهد بود و احتمال می رود رئیس جمهور برای رعایت حال حمید سجادی این بار با استعفای وی موافقت کند.

این در حالی است که از صبح امروز برخی رسانه ها خبرِ موافقت رئیس جمهور با استعفای وی را منتشر کرده اند.

نظر شما:

security code