واکنش نماینده صومعه سرا و رئیس مجلس به ماجرای مدیر کل سابق ارشاد گیلان؛

دلخوش: قضاوت های بیجا را کنار بگذارید/نباید آبروی مومن را ببریم/قالیباف:موافقم؛در جلسه شورای عالی امنیت ملی به روش های خلاف قانون و شرع انتقاد کردم


۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۹ | کد خبر: ۳۵۲۴۶ چاپ

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: دشمن به دنبال این است که مردم را گمراه کند بنابراین باید تا زمانی که موضوعی ثابت نشده است مورد قضاوت واقع نشود.

دلخوش: قضاوت های بیجا را کنار بگذارید/نباید آبروی مومن را ببریم/قالیباف:موافقم؛در جلسه شورای عالی امنیت ملی به روش های خلاف قانون و شرع انتقاد کردم
کلانشهر: به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (دوشنبه،2 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آئین نامه ای، گفت: در قرآن کریم آمده است که کسانی که علاقه‌مند هستند حرف‌هایی در مورد مومنان بزنند که آبروی آنها را تحت تاثیر قرار دهد خداوند متعال وعده داده تا به عذابی دردناک هم در دنیا و هم در آخرت گرفتار خواهند شد.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند اینهایی که علیه نظام حرف می‌زنند اگر دشمن باشند حرف آنها غیرواقعی است و قصد دارند تا مردم را گمراه کنند. این روزها شیطان حرفی را مطرح کرده و بنده از همه دوستان تقاضا دارم براساس آیات قرآن کریم و احادیث به این موضوع نگاه کنند. مردم گیلان مردم شریفی هستند و تاریخ ۷۰۰۰ ساله دارند. حضور مردم گیلان در جبهه‌های جنگ بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: اجازه ندهید حقی بر گردن شما بماند، این قضاوت‌های بیجا را کنار بگذارید. از رئیس مجلس شورای اسلامی نیز انتظار دارم در این زمینه تذکر دهند و اجازه داده شود تا کارگزاران قانونی و مسئولان ذیربط کار خود را در این زمینه پیش ببرند.

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: این نکته‌ای که شما اشاره کردید کاملا به جا است.


بنده خودم در جلسه شورای عالی امنیت ملی به این نوع روش‌هایی که هم خلاف قانون و هم خلاف شرع هست انتقاد کردم، همه در این حوزه وظیفه داریم و بنده نیز تذکر می‌دهم تا کار در چارچوب قانونی خود پیش برود.

اعتراض به عملکرد هیات عالی نظارت در رد مصوبات مجلس؛
دلخوش: هم قیر قاچاق می شود هم گوسفند/پروژه های عمرانی خوابیده

نظر شما:

security code