علی بخشی بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بر اثر سانحه رانندگی درگذشت و یکی از 4بازیکن حادثه دیده هم در کماست.

تصادف شدید، یک فوتبالیست دیگر را به کام مرگ برد/یک فوتبالیست هم در کُماست/تصاویر
کلانشهر: بعد از درگذشت محمد عجمی‌پور بازیکن جوان نفت آبادان (بیشتر بخوانید)، اتومبیل های غیراستاندارد ایران یک فوتبالیست جوان دیگر ایران را به کام مرگ برد.

براساس اخبار منتشر شده، سوم مردادماه پس از تمرین تیم ب زیر ۱۸ ساله‌های ذوب آهن اصفهان، چهار بازیکن این تیم در جاده فولادشهر به اصفهان و در حوالی پلیس راه این جاده دچار سانحه تصادف شدند که افراد حادثه دیده به بیمارستان منتقل شدند. اما کمی بعد اعلام شد که علی بخشی قربانی حادثه شده و 2 بازیکن مصدوم تصادف شرایط خوبی دارند و جراحت آنها شدید نیست و گفته می شود که یکی از آنها نیز از بیمارستان مرخص شده، اما یکی دیگر از مصدومان جراحت شدیدی دارد و به کما رفته است، البته پزشکان اعلام کردند که وضعیت ایشان پایدار است و فعلا در بیمارستان امام خمینی شهرستان فلاورجان بستری است.

براساس اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن این حادثه حوالی ساعت 20 سوم مرداد رخ داده، تمرین تیم راس ساعت 18 به اتمام رسیده و این 4 نفر به دنبال انجام امور شخصی خود در فولادشهر بودند که متاسفانه در مسیر برگشت دچار حادثه تصادف شدند و در اثر حادثه یکی از بازیکنان جوان‌مان فوت کرد.

پیش از ظهر دیروز پیکر علی بخشی، فوتبالیست جوان ذوب‌آهن در آرامستان حمزه سیدالشهدا فولادشهر به خاک سپرده شد.

نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به همراه تعدادی از مدیران، مربیان و بازیکنان آکادمی فوتبال این باشگاه در مراسم تشییع پیکر علی بخشی حضور داشتند.

 

نظر شما:

security code