قیمت خودرو امروز 8 مرداد 1402 وارد چهارمین روز صعودی خود شد و بیشتر محصولات افزایش قیمت را تجربه کردند. اما بیشترین رشد قیمت مربوط به کدام خودروست؟

قیمت خودرو ۸ مرداد ۱۴۰۲/ لوکوموتیو گرانی به بازار خودرو رسید
کلانشهر: قیمت خودرو از روز سه‌شنبه هفته گذشته وارد روند افزایشی شده است و گویا بازار قصد ندارد تا از روندی که که آغاز کرده کوتاه بیاید.

با توجه به نمودار افزایش قیمت‌ها، اکثر خودروهای داخلی طی دو روز ابتدایی این هفته افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.

قیمت خودروهای داخلی


مطابق با قیمت‌های اعلامی وبسایت کارنامه، بازار خودروهای داخلی امروز هم روند افزایشی را در پیش گرفت و اکثر محصولات داخلی شامل افزایش قیمت شدند.

پراید 131، اقتصادی‌ترین سدان بازار خودروی ایران امروز با پنج میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت نهایی 315 میلیون تومان در بازار معامله شد.

کوییک دنده‌ای S، هاچ‌بک نسبتاً پرفروش سایپا امروز نیز همانند دیروز به روند افزایشی خود ادامه داد و با یک میلیون تومان افزایش قیمت بهلوکومتیو گرانی به بازار خودرو رسید عدد  348 میلیون تومان برای خرید و فروش در بازار رسید.

پژو پارس LX TU۵، سدان کهنه‌کار، اما محبوب ایران خودرو نیز امروز با پنج میلیو.ن تومان افزایش قیمت با قیمت نهایی 605 میلیون در بازار امروز حضور پیدا کرد.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای، پرفروش‌ترین هاچ‌بک ایران خودرو نیز امروز با هفت میلیون تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت نهایی 625 میلیون در بازار امروز خرید و فروش شد.

قیمت خودروهای مونتاژی


بازار خودروهای مونتاژی نیز امروز در رقابت با خودروهای داخلی عقب نماند ۱و عمده محصولات این بازار نیز روند افزایشی را تجربه کردند.

جک J۴ آپشنال، ارزان‌ترین سدان مونتاژی کرمان موتور امروز جزو دسته پرچم‌داران افزایبش قیمت بود و با 15 میلیون تومان افزایش قیمت به قیمت نهایی 735 میلیون تومان رسید.

مطالعه بیشتر:پیش بینی بورس هفته دوم مردادماه (اینفوگرافیک)
چری آریزو ۵IE جدید توربو، سدان چابک و نسبتاً پرقدرت مدیران خودرو امروز با 35 میلیون تومان افزایش قیمت به قیمت نهایی یک میلیارد و 160 میلیون تومان در بازار آزاد رسید.

جک S۵ نیوفیس، کراس‌اوور محبوب کرمان موتور امروز با 17 میلیون تومان افزایش با قیمت یک میلیارد و 390 میلیون تومان در بازار آزاد معامله شد.

چری تیگو ۷ IE که نسل اول این خودرو در ایران محسوب می‌شود نیز امروز با 17 میلیون تومان افزایش، با عدد نهایی یک میلیارد و 470 میلیون تومان در بازار آزاد خرید و فروش شد.

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته جاری

با توجه به اخبار منتشر شده از سازمان استاندارد در رابطه با منع واردات تعداد عمده‌ای از خودروهای خارجی غیرچینی می‌توان انتظار داشت که بازار خودرو به این روند افزایشی خود ادامه دهد.