خبرگزاری تسنیم شب گذشته، از ایجاد پرونده تخلف برای شرکت بیمه ای «ازکی» به‌خاطر مسئله حجاب خبر داده و احتمال تعلیق‌ مجوز آن را اعلام کرده بود. حال در خبر دیگری که این خبرگزاری دقایقی پیش منتشر کرده، اعلام شده که فعالیت این شرکت موقتاً تعلیق شده است. این دومین شرکت استارتاپی است که فعالیت آن طی روزهای جاری به‌خاطر مسئله حجاب متوقف شده است. چند روز قبل و در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی درخصوص عدم رعایت حجاب از سوی کارمندان خانم شرکت طاقچه در محیط کار،برای آنها پرونده قضایی تشکیل شد

«ازکی» هم به دلیل حجاب تعلیق شد/توضیح درباره تعهدات بیمه‌ای بیمه گذاران
کلانشهر: شب گذشته و پس از انتشار خبر تسنیم، «ازکی» در اینستاگرام خود اعلام کرده بود که تصاویر منتشرشده مواضع رسمی این مجموعه نیست اما آن‌طور که تسنیم گزارش داده، تا اطلاع ثانوی و بررسی نهایی پرونده، فعالیت بیمه‌ای این مؤسسه به‌طور موقت تعلیق شده است.

هرچند که این موسسه استارتاپی بیمه ای در صفحه مجازی خود اعلام کرده که تصاویر منتشر شده مواضع رسمی ازکی نیست و این شرکت خود را به عنوان یک کسب و کار پیشروی ایرانی ملزم به رعایت قوانین رسمی کشور میداند لکن تا اطلاع ثانوی و بررسی نهایی پرونده فعالیت بیمه ای این موسسه موقتا تعلیق می گردد.

گفتنی است، این شرکت استارتاپی بیمه، بعنوان واسطه خرید بیمه نامه بوده و بیمه‌نامه‌ها از طریق شرکت‌های بیمهه دارای مجوز از سوی بیمه مرکزی صادر شده‌اند، برهمین اساس تعهدات بیمه‌ای به بیمه گذاران به قوت خود باقی است و اخلالی در روند صدور و یا دریافت خسارت بیمه نامه‌های صادر شده از سوی این استارتاپ بوجود نخواهد آمد.

نظر شما:

security code