برخورد فیزیکی و سیلی بر صورت دکتر محسن شرقی کرگان رودی، سرپرست بیمارستان شهید نورانی تالش، توسط شوهرِ مدیر سابق خدمات پرستاری بیمارستان در مراسم تودیع و معارفه بسیاری را متعجب ساخته است 

سیلی شوهر به گوش رئیس بیمارستان به علت تغییر پُست همسر در بیمارستان تالش
کلانشهر: پایگاه خبری تالشان نیوز در این باره نوشت:طی احکامی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان سرپرست جدید مدیریت بیمارستان و سرپرست مدیریت خدمات پرستاری معرفی شدند.

بدین ترتیب در مراسم تودیع و معارفه ای که صبح روز یکشنبه ۸ مرداد با حضور پرسنل و کادر پرستاران و برخی از پزشکان در بیمارستان شهید نورانی تالش و معاون دانشگاه علوم پزشگی گیلان برگزار شد، هاشم محمدیان به عنوان سرپرست جدید مدیریت بیمارستان و همچنین خانم معصومه پرورش به عنوان سرپرست مدیریت خدمات پرستاری معارفه شدند.

پیشتر مهران قربانی مسئولیت مدیریت بیمارستان و خانم عزیزه قهری مسئولیت مدیریت خدمات پرستاری بیمارستان شهید نورانی تالش را بر عهده داشتند.

اما در اتفاقی عجیب در مراسم تودیع و معارفه، همسر خانم قهری (سرپرست سابق مدیریت پرستاری بیمارستان) با دکتر محسن شرقی رییس بیمارستان درگیر شده و با وارد کردن ضربه سیلی بر صورت رییس بیمارستان جلسه و حاضرین در مراسم در بهت فرو بُرد.

در ادامه خبر تالشان نیوز آمده است: به طور قطع تغییرات مدیریتی حق هر مدیریست و چنین رفتارهایی غیر قابل قبول است اما بررسی های تالشان نیوز از انگیزه های این اتفاق ناخوشایند حکایت از آن دارد در طول مدت اخیر و از روی کار آمدن دکتر محسن شرقی از تمام ابزارها برای تحت فشار قرار دادن مدیریت سابق خدمات پرستاری برای احتمالا ناکارامد جلوه دادن وی به کار گرفته شد تا که امروز به سبب زمینه های به وجود آمده، منجر به این اقدام زشت و ناپسند شد.

گفتنی است ششم خردادماه با حکم محمدتقی آشوبی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محسن شرقی کرگان رودی، به عنوان سرپرست بیمارستان شهید نورانی شهرستان تالش، منصوب شد.

 دکتر شرقی سابقه ۱۷ سال کار در بیمارستان نورانی، دو دوره عضویت در هیئت رئیسه نظام پزشکی شهرستان و همچنین ریاست بخش اورژانس این بیمارستان را در کارنامه خود دارد.