یکی از شرکت‌های ساخت تجهیزات ساختمانی در جریان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان برای تبلیغ جکوزی به نمایش گذاشته شده مردی را با لباس رسمی یعنی کت و شلوار و کراوات در داخل وان جکوزی نشانده است که با واکنش های طنز آمیز در شبکه های اجتماعی همراه شده است

کلانشهر: طی ساعات گذشته فیلمی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که باعث تعجب و انتشار مطالب طنزآمیز از سوی کاربران شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده، یکی از شرکت‌های ساخت تجهیزات ساختمانی در جریان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان برای تبلیغ جکوزی به نمایش گذاشته شده مردی را با لباس رسمی یعنی کت و شلوار و کراوات در داخل وان جکوزی نشانده است. یکی از بازدید کنندگان هنگام مشاهده‌ی این پدیده‌ی طنزآمیز می‌گوید سریال ایرانی است که با حجاب در جکوزی است. اشاره او به تمهیدات عجیب کارگردانان برای دور زدن سانسورها در سریال های ایرانی است.

تعدادی از کاربران فضای مجازی هم مانند این بازدید کننده، ریشه این کار را در محدودیتهای اجتماعی ایران می دانند. آن‌ها می‌گویند وقتی امکان حضور افراد با لباس شنا در این وان‌ها نیست، صاحب مجموعه هم برای جلب توجه چنین ایده‌ی به ظاهر خنده دار را انتخاب کرده است.

برخی دیگر هم معتقدند که این قبیل ایده‌ها در نمایشگاه‌های صنعتی موضوعیتی ندارد چون برای حاضران در نمایشگاه اصل سازه مهم است و نه تبلیغات از این دست.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از 12 تا 15 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

 

نظر شما:

security code