دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس:

گاهی در مجلس اقدامات غلطی می‌شود که با آن مخالف هستیم ولی نمی‌توانیم کاری بکنیم


۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۵:۴۷ | کد خبر: ۳۵۵۰۲ چاپ

دلخوش با اشاره به اینکه سطح علمی وکلا در پی تصویب قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار کاهش شدیدی داشته است، گفت: گاهی اوقات در مجلس اقدامات غلطی انجام می‌شود که ما هم با آن مخالف هستیم ولی در نهایت نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. 

گاهی در مجلس اقدامات غلطی می‌شود که با آن مخالف هستیم ولی نمی‌توانیم کاری بکنیم
کلانشهر: «سید کاظم دلخوش» عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با دفاع‌پرس، با اشاره به رویه غلط مجلس در تصویب قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار اظهار داشت: بنده به رویه مجلس در قانون‌گذاری نسبت به حوزه وکالت نقد دارم و معتقدم که کانون‌های وکلا به عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای مدنی کشور با این شیوه قانون‌گذاری آسیب جدی می‌بینند.

دلخوش خاطرنشان کرد: کانون‌های وکلا باید ساماندهی می‌‎شدند، اما نه به این شکل که تمام شیرازه این نهاد از بین برود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سطح علمی وکلا در پی تصویب قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار کاهش شدیدی داشته است، تصریح کرد: گاهی اوقات در مجلس اقدامات غلطی انجام می‌شود که ما هم با آن مخالف هستیم ولی در نهایت نمی‌توانیم کاری انجام دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر قوه قضاییه لایحه‌ای جهت اصلاح رویه فعلی جذب وکیل ارائه دهد، واکنش مجلس به آن چیست؟ گفت: اگر قوه قضاییه لایحه خود را به مجلس ارائه کند، ما کمک خواهیم کرد که این لایحه به تصویب برسد.

اعتراض به عملکرد هیات عالی نظارت در رد مصوبات مجلس؛
دلخوش: هم قیر قاچاق می شود هم گوسفند/پروژه های عمرانی خوابیده

نظر شما:

security code