اظهارات جنجالی مربی بازیکن فوت شده آبادانی:

از سر او یک عکس نگرفتند و از اول گفتند کارش تمام است!/ چرا استقلال و صنعت نفت شب بازی کنند و بچه‌های ما ۵ عصر؟


۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۲۰:۲۲ | کد خبر: ۳۵۵۷۸ چاپ

مربی حسام نژادیوسفی بازیکن 16ساله آبادانی تیم کیانوش اروند در گفت‌وگویی پس از درگذشت این بازیکن اظهاراتی جنجالی به زبان آورد.

از سر او یک عکس نگرفتند و از اول گفتند کارش تمام است!/ چرا استقلال و صنعت نفت شب بازی کنند و بچه‌های ما ۵ عصر؟
کلانشهر: در مرداد ماه بود که خبر به کما رفتن حسام‌ نژادیوسفی بازیکن تیم فوتبال نوجوانان کیانوش آبادان را منتشر کردیم.

به گزارش اعتمادآنلاین، بازیکنی که در جریان بازی تیمش در بازی های استانی به دلیل گرمای شدید  از حال رفت و بعد از آن در حالت کما و با ضریب هوشی کم و در بیمارستان اهواز بستری شد اما متاسفانه  در حوالی بامداد جمعه جانش را از دست داد.

در «اعتمادآنلاین» چند مصاحبه‌ در خصوص علت اتفاق رخ داده داشتیم؛ از مصاحبه با پدر و مادر حسام تا رئیس هیات فوتبال آبادان و مربی این تیم که امیدوارانه در انتظار به هوش آمدن این نوجوان بودند که متاسفانه این انتظار با خبر تلخی به سر رسید.

بعد از خبر فوت حسام با پدر او تماس گرفتیم که توان صحبت نداشت و یکی از اعضای خانواده در پاسخ خبرنگار «اعتمادآنلاین» گفت بهتر است چند روز دیگر که حال وی کمی بهتر شد تماس بگیرید ‌. اما برای اینکه کمی‌تسکین دهنده ‌درد خانواده نژادیوسفی باشیم با مربی فرزند فوت شده آنها تماس گرفتیم تا شاید حرفی‌ یا گلایه و شکایتی داشته باشد.

عبادی که در زمان بستری شدن شاگردش خانواده او را تنها نگذاشت در پاسخ به خبرنگار «اعتمادآنلاین» درباره لحظه فوت حسام گفت: حدود یک و سی دقیقه بامداد جمعه این اتفاق رخ داد. ضریب هوشیاری او روی ۲ تا ۳ بود و بالا نرفت. من یک روز در میان می رفتم بیمارستان. وقتی جمعه رفتم دیدم خلوت است. از یکی از اعضای خانواده اش پرسیدم گفت تمام کرده است. 

 
عبادی با گلایه از وضعیت بیمارستان افزود: یک دکتر را می خواستیم پیدا کنیم گفتند هر ۶ ماه خارج است. رفتم پیش دکترش که متخصص است وقتی پرونده را دید گفت هرجا می خواهید بفرستید اما کار این آقا تمام است! به او گفتم نه عکسی گرفتند و نه آزمایشی و فقط در آبادان یک بار عکس گرفتند، هر دکتری با یک نگاه می گوید‌کارش تمام است! خب کجا تشخیص می دهید؟ وقتی نه آزمایش گرفتید و نه عکس از مغزش؟ گفت نگرفتند؟ گفتم نه! تازه نامه نوشت بگیرند. باز هم نگرفتند و گفتند می ترسیم او را جا به جا کنیم! اینجا پول هم نه اگر آشنا داشته دارید مریضت خوب می شود و همه دکترها می آیند. اگر این پسر تیمسار یا رئیس یا وزیر بود همه می آمدند بالای سرش! اما ندیدیم یکی بیاید بالای سرش یا بگویند دکترش کیست! الکی الکی فوت کرد.

عبادی با اشاره به شغل پدر حسام افزود: پدر او راننده تاکسی است. می گفت اگر پول می خواهید وسایل خانه ام را می فروشم و می دهم فقط زنده بماند‌ .

وی درباره علت مرگ حسام به «اعتمادآنلاین» گفت: چیزی نگفتند. هیچ چی نگفتند. 

عبادی درباره شکایت احتمالی نژادیوسفی  گفت: اگر خواستند شکایت کنند احتمالا هیات فوتبال زیر سوال می رود که چرا ساعت ۵ بازی برگزار کردند اما آمبولانس نبود؟ سالهاست تیم دادیم و در مسابقات شرکت می کنیم تا حالا آمبولانس ندیدیم! شما ببینید صنعت نفت ساعت نه و سی دقیقه شب بازی کردند مگر ما فرق می کنیم؟ تازه آنها پول می گیرند و ما بی پول . دیدید که تهرانی ها آمدند شهر ما اما این بازیکنان صنعت نفت بریده بودند و ۳ تا گل خوردند آن وقت بازی ما را توی گرما برگزار می کنند.

نظر شما:

security code