پایان کار یکی دیگر از مدیران زن در گیلان بعد از 2سال

محمدرضا رستمی جانشین شراره کاوسی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان شد


۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۷ | کد خبر: ۳۵۶۵۲ چاپ

با حکم دکتر داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدرضا رستمی به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان منصوب شد.

محمدرضا رستمی جانشین شراره کاوسی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان شد
کلانشهر: به گزارش واحد روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان،آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان ظهر روز سه شنبه(۲۴ مردادماه) با حضور دکتر پلیمی معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور،برگزار شد.

دکتر محمدرضا رستمی دانش‌آموخته دکتری علوم اقتصادی با گرایش اقتصاد مالی و سیاست‌های پولی، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی اقتصاد نظری از دانشگاه شهید بهشتی است.

گفتنی است مردادماه 1400 و با حکم محمدباقر نوبخت معاون  حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، شراره کاوسی به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان منصوب شده بود.

کاوسی پیش از این سمت مسئولیت معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان را برعهده داشت.

براساس آخرین آمارهای پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، تعداد کل کارمندان دولت در کشور ۲ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۱۵۱ نفر است که از این تعداد، ۹۵۹ هزار و ۷۸۳ نفر  یعنی ۴۲.۱۱ دهم درصد را زنان تشکیل می‌دهند.

 طبق مصوبه شورای اداری در سال ۹۶ قرار بر این شد که میزان ۳۰ درصد از کل مدیران کشور را بانوان تشکیل دهند. اما این رقم تاکنون از حدود 25درصد فراتر نرفته است.

نظر شما:

security code