مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان توصیه کرد: فریب تبلیغات غیر واقعی و اغوا کننده در این حوزه‌ها را نخورند و از مراجعه به افراد بدون دانش و صلاحیت لازم خود داری نمایند.

پلمب دو مطب دندانپزشکی غیرقانونی در شهرستان رشت
کلانشهر: مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پلمب ۲ مطب دندانپزشکی قلابی و غیر قانونی در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ دکتر سید رشید میرفلاح – مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه اظهار داشت: براساس گزارش‌های مردمی، از فعالیت افردی غیردندانپزشک در شهرستان‌ رشت که ۲ مطب دندانپزشکی غیرقانونی دایر و در امور دندانپزشکی مداخله درمانی می‌کردند، بیان کرد: طی بازدید نظارتی توسط کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه  و پلیس اماکن، محل کار این افراد پلمب و پرونده جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.
 
دکتر میر فلاح به شهروندان توصیه کرد: فریب تبلیغات غیر واقعی و اغوا کننده در این حوزه‌ها را نخورند و از مراجعه به افراد بدون دانش و صلاحیت لازم خود داری نمایند.
 
وی در ادامه تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان هیچگونه مماشاتی با افراد متخلف که بدون داشتن مجوز به صورت غیر مجاز در حوزه‌های دندانپزشکی، پوست و زیبایی و طب سنتی خدمات درمانی ارائه می‌دهند به طور قاطع برخورد قانونی خواهد کرد.