تماس عجیب زنی که از بوی بد خانه همسایه اش کلافه شده بود

شاید آنها را کشته اند و جسدشان بو گرفته


۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۵ | کد خبر: ۳۵۷۲۰ چاپ

زن جوان گفت: چند روزی است که از همسایه طبقه پایین‌مان خبری نیست و بوی تعفن زیادی هم از خانه‌شان می‌آید به حدی که همه ساکنان ساختمان شاکی شده‌اند هر چقدر هم در خانه‌شان را می‌زنیم کسی در را باز نمی‌کند

شاید آنها را کشته اند و جسدشان بو گرفته
کلانشهر: خرابی یخچال همسایه و انتشار بوی نامطبوع از خانه آنها، تیم جنایی و آتش‌نشانی را به دردسر انداخت.

عصر چهارشنبه 25 مرداد زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از انتشار بوی نامطبوع و شدیدی که از خانه همسایه به مشام می‌رسید خبر داد. زن جوان گفت: چند روزی است که از همسایه طبقه پایین‌مان خبری نیست و بوی تعفن زیادی هم از خانه‌شان می‌آید به حدی که همه ساکنان ساختمان شاکی شده‌اند هر چقدر هم در خانه‌شان را می‌زنیم کسی در را باز نمی‌کند و تلفنشان را هم جواب نمی‌دهند به همین خاطر نگران شدیم و احتمال می‌دهیم اتفاق ناگواری برایشان افتاده باشد. شاید آنها را کشته‌اند و جسدشان بو گرفته است، چون سابقه نداشت که آنها چند روز متوالی خانه نباشند، احتمالاً برایشان اتفاقی افتاده است.
به دنبال این تماس، موضوع به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد و باتوجه به حساسیت موضوع بازپرس جنایی دستور ورود به خانه را صادر کرد. اما زمانی که مأموران آتش‌نشانی و پلیس با دستور قضایی وارد خانه شدند، دریافتند کسی در خانه نیست و در زمان نبود آنها یخچال خانه خراب شده و هر چه گوشت و مرغ و مواد غذایی داشته‌اند فاسد شده و بوی نامطبوع نیز به همین خاطر بوده است.

نظر شما:

security code