معاون محیط زیست دریایی وتالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست گفت: معاون سازمان محیط زیست کشور با اشاره به سخنان اخیر رئیس این سازمان درباره دریای کاسپین گفت: روسیه پیام داده که آماده همکاری بیشتر با ایران در زمینه مسائل این حوزه هستیم.

اعلام آمادگی روسیه برای همکاری در حل مشکل دریای کاسپین
کلانشهر: مجتبی ذوالجودی امروز ۳۰ مردادماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان اظهار کرد: در سازمان محیط زیست آمده‌ایم که راهکار تعیین کنیم و قصدمان همراهی با توسعه همه جانبه کشور است.

وی با بیان اینکه تلاش بر این است همراه با برنامه‌های دولت و سیاست‌های نظام پیش برویم، افزود: در موضوع توسعه مکران یکسری مسائل محیط زیستی وجود داشت که همراه شدیم و برای رفع مشکلات راهکار دادیم.

ذوالجودی بیان کرد: در سازمان محیط زیست تقریبا همراه هستیم و مطمئنم در استان کرمان نیز با حمایت مسئولان و تدبیر مدیر جدید، مسائل حوزه محیط زیست و تولید را بهتر از قبل دنبال کنیم.

معاون سازمان محیط زیست کشور با اشاره به سخنان اخیر رئیس این سازمان درباره دریای کاسپین گفت: روسیه پیام داده که آماده همکاری بیشتر با ایران در زمینه مسائل این حوزه هستیم.

وی ادامه داد: در کنار کارهای حوزه محیط زیست، در دیپلماسی نیز موفق بوده‌ایم و معتقدیم خیلی از مشکلات محیط زیست را می‌توانیم از طریق تعامل با دیگر کشورها و همکاری کشورهای همسایه حل کنیم.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری:

نظرات شما:

من 30 مرداد 1402 ساعت 05:05

۰
انتقال آب دریای عمان و خلیج فارس به دریای خزر و بالعکس .
با لوله ۵۴ اینچ انجام میشود .
و بدون تصویه آب خواهد بود .
و یک ساله قابل اجرا است .
و هزینه با ارسال نفت بدون انتقال پول میشود .
و بین ۲ دریا وسط ایران بین دره ها میشود دریاچه درست کرد و همه دریاچه ها مثل قم را هم میشود پر آب کرد .
که هم آب و هوای ایران پاک و خنک می شود . و هم میشود ماهی پرورش داد و هم می شود تفرج گاه مردم بشود .

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code