خوش آمدگویی پسران بندر به تماشاگران زن با 4گل فولادی

پرچم ملوانان در انزلی دوباره برافراشته شد


۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۱:۴۹ | کد خبر: ۳۵۸۲۲ چاپ

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی موفق شد در یک نمایش فوق‌العاده در ورزشگاه سیروس قایقران بهترین برد این فصل رقابت‌ها را در اولین حضور زنان در ورزشگاه، مقابل فولاد خوزستان کسب کند.

پرچم ملوانان در انزلی دوباره برافراشته شد
کلانشهر: ملوان بندرانزلی و فولاد خوزستان در حالی امشب در انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو تیم بازی‌های ابتدایی خود را باخته بودند. ملوانی‌ها اما در این دیدار کاملا از میهمان خود سرتر بودند و موفق شدند در اولین حضور هوداران زن در ورزشگاه خانگی (بیشتر بخوانید) با چهار گل، سه امتیاز را به حساب خود اضافه کنند. البته انزلی‌چی‌ها یک پنالتی نیز در این بازی از دست دادند تا باخت فولاد فاجعه‌بار تر نشود.

گل‌ها: مسعود زائر کاظمینی در دقیقه ۶ و ۱۹ و میلاد شعبانلو در دقیقه ۸۶ و رضا جعفری در دقیقه ۵+۹۰

شرح گل‌ها:

 

 گل اول ملوان: مسعود زائر کاظمینی در دقیقه ۶ با فرار از پشت مدافعان فولاد در موقعیت تک به تک با کنت قرار گرفت و دروازه فولاد را باز کرد.

گل دوم ملوان: روی استارت تند و تیز مسعود زائر کاظمینی، مدافع فولاد تعادلش را از دست داد تا زائر کاظمینی با کنت دوباره تک به تک شود و دروازه فولاد را برای بار دوم باز کند. 

گل سوم ملوان: روی اشتباه مدافع فولاد در دادن پاس رو به عقب به کنت، زائر کاظمینی توپ ربایی کرد تا دروازه‌بان فولاد مجبور به انجام خطای پنالتی شود. این ضربه پنالتی توسط میلاد شعبانلو به گل تبدیل شد. 

گل چهارم ملوان:رضا جعفری در میان مدافعان فولاد در پشت محوطه جریمه این تیم صاحب توپ شد و با ضربه‌ای دقیق، دروازه کنت را برای بار چهارم باز کرد.