مهاجم ایرانی شاگرد آقای خاص شد؛

«گاتزتا» هم تایید کرد؛ توافق نهایی سردار آزمون با رم


۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۳ | کد خبر: ۳۵۸۳۳ چاپ

سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه لورکوزن، با رم ایتالیا به توافق رسید تا شاگرد ژوزه مورینیو شود. این خبری است که امروز سایت روزنامه مشهور «گاتزتا دلو اسپرت» ایتالیا آن را به صورت رسمی عنوان کرده است.

«گاتزتا» هم تایید کرد؛ توافق نهایی سردار آزمون با رم
کلانشهر: روزنامه مشهور ایتالیا از توافق رم با سردار آزمون خبر داد.

در بخشی از گزارش روزنامه «گاتزتا دلو اسپرت» ایتالیا آمده است: «رم مهاجم جدیدش را پیدا کرد: سردار آزمون، مهاجم 28 ساله ایرانی که قرار است از بایرلورکوزن بیاید. سردار در لورکوزن 4 گل در 33 مسابقه در فصل گذشته زد. این بازیکن در مجموع 71 بازی ملی توانسته 45 گل برای ایران بزند. در ایران، این بازیکن را با لقب «مسی ایرانی» خطاب می‌کنند، هرچند که کاراکترهای این دو بازیکن متفاوت است. سردار آزمون در زنیت آمار بسیار خوبی به جا گذاشت و توانست در 104 مسابقه 62 گل برای این تیم روسی بزند. سردار پیش از این هم در رادار تیم‌های ایتالیایی قرار گرفته بود و از لاتزیو و میلان به عنوان مشتریان او نام برده شده بود».


حالا سردار آزمون درحالی باید لورکوزن را به مقصد ایتالیا ترک کند که پیش از این در یک گفت وگوی رسمی پرده از تماس شخصی مورینیو برای پیوستن به رم برداشته بود. سردار حتی بعدها از این گفت که مورینیو از او انتقاد کرده که چرا او را به پول فروخته و سر از لورکوزن درآورده است.

ستاره 28 ساله تیم ملی ایران در اردوی پیش فصل لورکوزن مصدوم شد و دوباره فرصت حضور در بازیهای نخست تیمش در بوندس‌لیگا را از دست داد. طبق گزارشی که درباره سردار آزمون منتشر شده و حتی به تایید پدرش هم رسیده قرار است امشب مقدمات حضور او در رم فراهم شود.

انتقالی که سردار هم تایید کرد!

سردار آزمون در گفت‌وگویی کوتاه با خبرگزاری ایرنا در واکنش به حضورش در رم گفت: «قراردادم با این باشگاه به صورت قرضی است. همیشه دوست داشتم شاگرد مورینیو شوم اما هر بار بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد. مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، گفت: خیلی خوشحالم به لیگ ایتالیا آمدم و فکر می کنم می توانم برای رم بتزیکن موثری باشم. وی تاکید کرد: این تیم مهاجمان بسیار خوبی دارد و قطعا کار سختی در پیش رو دارم».

فابریتزیو رومانو خبرنگار مشهور دنیای فوتبال هم انتقال آزمون به رم را تایید کرده تا صرفاً اعلام رسمی این خبر از سوی باشگاه رم ایتالیا باقی‌مانده باشد!