حمایت از دانشجویان در جریان اعتراضات سال گذشته علت اخراج است؟

جزئیاتی از اخراج ۲ استاد زن دانشکده روانشناسی علامه طباطبایی


۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۴ | کد خبر: ۳۵۸۸۷ چاپ

صبح امروز شنبه چهارم شهریورماه، منشی ریاست دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه طی تماسی از لغو قرارداد کاری این دو استاد عضو هیئت علمی دانشکده با دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.

جزئیاتی از اخراج ۲ استاد زن دانشکده روانشناسی علامه طباطبایی
کلانشهر: دو تَن از اساتید دانشکده روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی اخراج شدند.

کانال تلگرامی انجمن علمی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی از اخراج دکتر آمنه عالی و دکتر حمیده خادمی خبر داد و نوشت: «خبر اخراج دو تن از محبوب‌ترین و باشرافت‌ترین اساتید دانشکده روانشناسی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشجویان دانشکده را در بهت عظیمی فرو برده است. دکتر آمنه عالی و دکتر حمیده خادمی امروز صبح خبر از اخراج خود دادند.»

کانال انجمن علمی روان‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه نوشته است که صبح امروز شنبه چهارم شهریورماه، منشی ریاست دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه طی تماسی از لغو قرارداد کاری این دو استاد عضو هیئت علمی دانشکده با دانشگاه علامه طباطبایی از یکم شهریور خبر داد.

در ادامه خبر آمده است که اخراج و قطع همکاری دانشگاه با این دو استاد هنوز به صورت کتبی و رسمی ابلاغ نشده است.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که حمایت از دانشجویان در پی وقایع سال گذشته دانشگاه، علت اخراج این دو استاد بزرگوار می‌باشد.

دوم شهریورماه روزنامه اعتماد در گزارشی اسامی ۱۵۷ تَن از اساتید اخراجی در دولت‌های احمدی‌نژاد، روحانی و رئیسی را منتشر کرد.(اینجا بخوانید)

 

نظر شما:

security code