گفت وگو با وکیل «مهدی یراحی» درباره بازداشت این خواننده؛

اطلاعی از اتهامات، شعبه رسیدگی کننده به پرونده و نهاد بازداشت کننده یراحی نداریم


۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۲ | کد خبر: ۳۵۹۵۸ چاپ

وکیل مهدی یراحی، خواننده با تایید خبر بازداشت موکل خود، از اتهامات و نهاد بازداشت کننده او ابراز ابی اطلاعی و تاکید کرد که از طریق دادسرا برای پیگیری وضعیت این خواننده اقدام خواهد کرد.

اطلاعی از اتهامات، شعبه رسیدگی کننده به پرونده و نهاد بازداشت کننده یراحی نداریم
کلانشهر: مصطفی نیلی، وکیل مهدی یراحی، خواننده ایرانی در گفت‌وگو با «شبکه شرق» با تایید خبر بازداشت موکل خود(اینجا بخوانید) اظهار کرد: «ما هم همچون شما از طریق رسانه‌ها متوجه خبر بازداشت آقای یراحی شدیم و در حال حاضر هیچ خبری از جزئیات و چرایی این بازداشت نداریم.»

او ادامه داد: «در حال حاضر ما نه اطلاعی از اتهامات آقای یراحی داریم و نه نهاد بازداشت کننده او مشخص است. تماسی هم نگرفته است. اطلاعی هم نداریم که پرونده آقای یراحی در کدام شعبه دادسرا مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و دستور بازداشت از سوی کدام شعبه صادر شده است.» 

این وکیل دادگستری با تاکید بر این نکته که از طریق دادسرا موضوع بازداشت مهدی یراحی را پیگیری خواهد کرد، گفت: «آقای یراحی پیشتر و در سال 98 هم بابت ترانه‌هایش، با تشکیل پرونده در دادسرا مواجه شده بود. برای او پیشتر 3 پرونده با اتهاماتی چون تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی به واسطه ترانه‌های اعتراضی‌اش در حمایت از کارگران و اعتراضات مردمی تشکیل شده بود.»