سرمربی شمس‌آذر قزوین از فروش مدارک کارت جعلی بازیکن این تیم به باشگاه سایپا به قیمت ۴۰ میلیارد تومان خبر داد.

افشاگری سرمربی شمس آذر از اخاذی ۴۰ میلیاردی از سایپا

کلانشهر: سعید دقیقی، سرمربی شمس‌آذر که در فصل جدید اولین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند، درباره شرایط مالی این تیم گفت: بودجه سال گذشته تیم ما ۲۲ میلیارد بود و امسال کل بودجه تیم ۸۰ میلیارد است. ۷۰درصد بازیکنان تیم برای اولین بار در لیگ برتر بازی می‌کنند اما من به اسم‌ها نگاه نمی‌کنم.

به گزارش ایرنا دقیقی درباره کسر سه امتیاز از این تیم به دلیل استفاده از یک بازیکن با کارت جعلی سربازی اظهار داشت: پیش از شروع فصل، سرپرست تیم، مدارک مجتبی حسینی را با توجه به اینکه سال گذشته هم حسینی بازیکن تیم بود، بررسی نکرد. در پایان فصل پیش یکی از دوستان صمیمی حسینی از قزوین به مسئولان سایپا زنگ می‌زند و تقاضای ۴۰ میلیارد برای دادن مدارک کارت جعلی بازیکن شمس‌آذر به تیم سایپا می‌دهد و می‌گوید ما ۴نفریم و ۴۰ میلیارد می‌خواهیم.

سرمربی تیم شمس‌آذر افزود: در ادامه مسئولان سایپا با این فرد با هماهنگی مسئولان یک جلسه می‌گذارند و این ۴۰ میلیارد را به صورت دلاری روی میزمی‌گذارند تا آنها مدارک را بدهند و در ادامه به این فرد یک چک داده می‌شود.

وی یادآورد شد: البته در ادامه چک از این افراد گرفته می‌شود و پرونده این ۴ نفر الان در بخش بازپرسی است.

دقیقی با بیان اینکه پس از شکایت سایپا از تیم ما به دلیل استفاده از حسینی، افزود: از او سوال کردم که کارتت جعلی است و حسینی اشاره کرد که کارتش درست است اما وقتی از نظام وظیفه استعلام گرفتیم، جعلی بودن کارت تائید شد.

سرمربی شمس‌آذر با اشاره به اینکه این بازیکن در کل بازی‌ها تنها ۹۰ دقیقه برای ما بازی کرده و تاثیرگذار نبوده است، یادآورد شد: سه امتیاز منفی حق ما نیست، به خصوص که این بازیکن نه تاثیر داشته و نه ما درباره جعلی بودن کارت حسینی اطلاعی داشتیم.

وی درباره هدف شمس‌آذر در اولین فصل حضور در لیگ برتر هم تصریح کرد: بلندپروازم، بازیکنان با انگیزه‌ای دارم و جای خوبی در جدول می‌توانیم داشته باشیم اما اولین هدف تثبیت جایگاهمان در لیگ برتر است.