توضیحات پلیس درباره ویدیوی درگیری راننده تاکسی اینترنتی با یک زن جوان

کتک کاری بر سر روشن نکردن کولر بوده نه حجاب


۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۳ | کد خبر: ۳۵۹۸۲ چاپ

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره ویدیوی درگیری راننده یکی از تاکسی‌های اینترنتی با زنی جوان که در فضای مجازی منتشر شده است، توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که این درگیری بر سر روشن کردن کولر بوده است.

کتک کاری بر سر روشن نکردن کولر بوده نه حجاب
کلانشهر: به گزارش ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان، در حاشیه طرح دستگیری سارقان و خریداران اموال مسروقه که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی تهران بزرگ به اجرا درآمد، درباره ویدیوی منتشرشده از درگیری راننده یکی از تاکسی‌های اینترنتی با زنی جوان در محدوده نارمک گفت: این موضوع یک درگیری شخصی بود که اتفاقا برای آن پرونده‌ای هم در پلیس تشکیل شده است.

وی ادامه داد: دلیل این درگیری بر سر روشن کردن کولر بوده است، این خانم پس از درخواست خودرو از راننده خواسته تا کولر وسیله نقلیه خود را روشن کند، راننده نیز حاضر به پذیرش این درخواست نشده و متاسفانه به دلیل عدم سعه صدر یا هرچه که نامش را بگذاریم با این خانم درگیر شده که فیلم آن هم در فضای مجازی منتشر شده است.

رئیس پلیس پایتخت زمان وقوع این درگیری عصر روز پنجم شهریورماه اعلام کرد و گفت: طرح شکایت خانم مسافر نیز در کلانتری ۱۲۷ نارمک ثبت و اقدامات قانونی در این خصوص آغاز شده است. که اخبار تکمیلی آن اعلام می‌شود.