داماش گیلان صفر- استقلال آبی پوش ملاثانی صفر

دست داماش همچنان از پیروزی کوتاه ماند/اولین امتیاز خانگی در بازگشت به لیگ یک


۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۰ | کد خبر: ۳۶۵۴۶ چاپ

داماش در این بازی که در جریان هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران برگزار شد نتوانست از موقعیت‌های گل خود مقابل حریف خوزستانی استفاده کند و در سومین بازی پیاپی از کسب سه امتیاز باز ماند

دست داماش همچنان از پیروزی کوتاه ماند/اولین امتیاز خانگی در بازگشت به لیگ یک
اختصاصی کلانشهر: تیم‌ فوتبال داماش گیلان که عصر امروز در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف استقلال آبی پوش ملاثانی رفته بود با تساوی بدون گل متوقف شد.

 داماش گیلان در این دیدار با این نفرات به میدان رفت: مسعود پورمحمد، مصطفی آقاجانی،آزاد جعفرزاده، مجتبی بیژن، سعید دلاور، محمد رستمی (از ۷۷ علیرضا مصطفایی)، آرمین انبساطی، سعید طالبی، عباس کندل (از ۸۵ مهدی رستمی)، سجاد قلی بیگی (از ۴۵ رضا زاهدتبار)، امید پورقنبری (از ۴۶ رضا پورمهدی).

داماش در این بازی که در جریان هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران برگزار می شد نتوانست از موقعیتهای گل خود مقابل حریف خوزستانی استفاده کند و در سومین بازی پیاپی از کسب سه امتیاز باز ماند ولی در عین حال موفق به کسب اولین امتیار بعد از بازگشت به لیگ دسته اول شد.

تماشای این دیدار در ورزشگاه عضدی رشت برای هواداران داماش رایگان بود . اخبار غیررسمی از حضور بیش از 3هزار هودار داماش در ورزشگاه حکایت داشت.

تیم فوتبال داماش گیلان طی ۲ بازی انجام داده در لیگ دسته اول، با ۲ شکست مقابل مس کرمان و فجر سپاسی شیراز و بدون امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی ۱۸ تیمی این مسابقات قرار داشت. حالا در این بازی موفق به کسب یک امتیاز شده است. استقلال آبی پوش ملاثانی هم که دو هفته اول را باشکست پشت سر گذاشته بود با کسب یک امتیاز به اهواز برمی‌گردد.

روز دوشنبه سوم مهرماه داماش در خرم آباد مهمان تیم خیبر این شهر خواهد بود.