اصول و مبانی حریق،خاموش کننده‌های دستی- ایمنی گاز- لوله‌های نواری آبرسان- تجهیزات آتش نشانی- کمک‌های اولیه و حمل مصدوم- اطفای حریق به صورت عملی و تئوری بخشی از آموزشهای در نظر گرفته شده برای داوطلبیناست

آموزش رایگان ایمنی و آتش نشانی برای زنان و مردان در رشت/شرایط ثبت نام
کلانشهر: دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی (داوطلبین آقا و خانم) از صبح روز دوشنبه۲۷شهریور ۱۴۰۲راس ساعت ۹ صبح در بلوار شهید افتخاری، ایستگاه ۱۳ آتش نشانی برگزار می شود.

حبیب موحدی معاون  آموزش ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه حضور اقشار مختلف در این دوره از آموزش‌ها بطور رایگان است، افزود: دروس مختلف ایمنی و آتش نشانی به صورت تئوری و عملی در یک دوره یک ماهه و در زمینه - آشنایی با سازمان و اهداف آن- اصول و مبانی حریق- خاموش کننده‌های دستی- ایمنی گاز- لوله‌های نواری آبرسان- تجهیزات آتش نشانی- کمک‌های اولیه و حمل مصدوم- اطفای حریق به صورت عملی و تئوری به داوطلبین آموزش داده خواهد شد.

وی در پایان افزود: پس از برگزاری آزمون عملی و تئوری به افرادی که این دوره را با موفقیت سپری کنند گواهینامه آتش نشان داوطلب اهدا خواهد شد.

متقاضیان حضور در این دوره می‌توانند با شماره تماس ۳۳۴۶۱۶۱۹ واحد آموزش سازمان آتش نشانی رشت تماس بگیرند و در صورت تکمیل ظرفیت دوره شهریور ماه، نام خود را در دوره‌های بعدی رزرو نمایند.