معرفی سرپرست جدید 2ماه بعد از حکم سرپرست قبلی

معاونت امور بنادر منطقه آزاد انزلی صاحب سرپرستی تازه شد


۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۳ | کد خبر: ۳۶۶۵۹ چاپ

منطقه آزاد انزلی طی سالهای گذشته درگیر بی ثباتی در مدیریت ارشد و میانی بوده است

 معاونت امور بنادر منطقه آزاد انزلی صاحب سرپرستی تازه شد
کلانشهر: به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی اکبر نیازی سرپرست سازمان طی حکمی میثم محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت این سازمان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور بنادر و حوزه دریای کاسپین منطقه آزاد انزلی منصوب کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، معاونت حوزه بندری و دریای خزر سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی مسئولیت بهره برداری، مدیریت و هماهنگی امور بندری و مراودات این منطقه با کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا را به عنوان مهمترین شرح وظایف خود در دستور کار داشته و هم اکنون در نخستین منطقه آزاد شمال ایران دو مجتمع بندری انزلی و کاسپین با ۲۱ پست اسکله فعال و ظرفیت تخلیه و بارگیری بیش از ۱۷ میلیون تن کالا در طول سال، از نقش محوری در توسعه مناسبات کشورمان با روسیه و اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، فعال سازی کریدورهای بین المللی و تأمین کالاهای اساسی و مواد اولیه مورد نیازر واحدهای تولیدی-صنعتی کشور، برخوردار است.

گفتنی است 24 تیرماه گذشته از سوی اکبر نیازی سرپرست سازمان، سید جواد موسویان که قائم مقام و مدیر توسعه بازار معاونت مزبور بوده را به عنوان «سرپرست معاونت بندری و حوزه خزر» منصوب کرده بود. حالا با گذشت حدود دو ماه از آن حکم، میثم محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت این سازمان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امور بنادر و حوزه دریای کاسپین منطقه آزاد انزلی منصوب شده است.

منطقه آزاد انزلی طی سالهای گذشته درگیر بی ثباتی در مدیریت ارشد و میانی بوده است.(بیشتر بخوانید)

از اردیبهشت ماه 1402 و بعد از برکناری عیسی فرهادی، این سازمان بزرگ اقتصادی در گیلان با سرپرست اداره می‌شود.

22شهریورماه اعلام شد که محمدسجاد سیاهکارزاده با حکمی از سوی وزیر اموراقتصادی و دارایی به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شده است. هنوز خبری از معارفه او به طور رسمی نبوده است.