بازداشت 2 زن 20 و 24 ساله در خمام؛

پلیس:با اقدامات «هنجارشکنانه» در خیابان‌های خُمام مردم را تحریک می‌کردند


۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۱ | کد خبر: ۳۶۶۶۰ چاپ

فرمانده انتظامی شهرستان خمام با اشاره به اینکه متهمان این پرونده ضمن ابراز پشیمانی از عملکرد خود، علت این قبیل اقدامات را تاثیر منفی و جوسازی رسانه‌های معاند عنوان کردند

پلیس:با اقدامات «هنجارشکنانه» در خیابان‌های خُمام مردم را تحریک می‌کردند
کلانشهر: فرمانده انتظامی شهرستان خمام از دستگیری ۲ خانم که با اقدامات هنجارشکنانه و تحریک مردم قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی را داشتند توسط پلیس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس گیلان، سرهنگ باقر رجبی ویسرودی روز چهارشنبه دراین زمینه عنوان کرد: در پی دریافت خبری در خصوص اینکه ۲ نفر با حضور در معابر شهر خمام با انجام اقدامات هنجارشکنانه و تحریک مردم قصد برهم زدن نظم و امنیت عمومی را دارند، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه با بیان اینکه پلیس بلافاصله با حضور در آدرس محل مورد نظر، متهمان را شناسایی و آنها را حین فرار با یک دستگاه خودرو تیبا مشاهده کرد، افزود: خودرو متهمان متوقف و این افراد دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خمام با اشاره به اینکه متهمان این پرونده که ۲ خانم هستند ضمن ابراز پشیمانی از عملکرد خود، علت این قبیل اقدامات را تاثیر منفی و جوسازی رسانه‌های معاند عنوان کردند، گفت: متهمان ۲۰ و ۲۴ ساله برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.