وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای مطرح شده درباره ۱۲۰ میلیون تومان هزینه یک شب اقامت وزیر تعاون در یک هتل را نادرست و عدد سازی اعلام کرد.

وزارت تعاون: ادعای هزینه ۱۲۰ میلیونی وزیر کار برای یک شب اقامت در هتل صحت ندارد
کلانشهر: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار پستی در شبکه اجتماعی «ویراستی» اعلام کرد: ادعای هزینه‌ ۱۲۰ میلیون تومانی بابت یک شب اقامت وزیر کار در هتل جهانگردی گرگان در جریان سفر استانی هفته دولت، حتی در مقایسه با گران‌قیمت‌ترین هتل‌های ایران به قدری عجیب است که نیازی به تکذیب ندارد.

 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین تصریح کرد: متأسفانه مسئولین این هتل سعی در وصول مطالبات قبلی خود از طریق عددسازی داشته‌اند که فاکتور صادره در همان تاریخ توسط مدیرکل استان غیرقابل پذیرش عنوان شده و لزوم تنظیم و ارسال فاکتور مجزا طی نامه‌ای رسماً اعلام شده است.

گفتنی است سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سوم شهریورماه و با هدف سفر کاری یک‌روزه همراه هیات همراه وارد گرگان شد.


براساس خبرها، بدهی انباشت شده سفرهای مسئولان وزارتخانه مربوطه به هتل جهانگردی گرگان که زیرنظر وزارت میراث فرهنگی و گردشگری است باعث شد که مدیران این هتل-رستوران بدهی خود را به فاکتور هزینه سفر یک روزه وزیر کار منتقل کنند.