رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت طی 5ماه گذشته از ۵ هزار و ۶۰ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی و قوانین و مقررات تعهد گرفته شده است

پلمب بیش از ۱۰۰۰ واحد صنفی طی ۵ماه گذشته در گیلان:علت؛ عدم رعایت شئون اسلامی و قوانین
کلانشهر: رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: امسال هزار و ۹۴ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی و قوانین و مقررات در گیلان پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس گیلان، سرهنگ علی حیدرخواه روز شنبه عنوان کرد: در راستای نظارت بر اجرای قوانین مربوط به فعالیت صنوف در بازار، طرح کنترل و بازرسی از واحدهای صنفی به صورت ویژه و مستمر در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی قرار گرفت.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه در پنج ماه گذشته ۲۴ هزار و ۳۷۵ واحد صنفی در سطح گیلان مورد بازدید قرار گرفت، ادامه داد: در این بازدیدها برای هزار و ۴۷۳ واحد صنفی اخطار پلمب صادر شد به ۱۱ هزار و ۴۵۹ واحد تذکر داده شد و از ۵ هزار و ۶۰ واحد صنفی تعهد اخذ و هزار و ۹۴ واحد متخلف به دلیل عدم رعایت شئون اسلامی و قوانین و مقررات پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

این مقام انتظامی در پایان از تشکیل پرونده و معرفی افراد متخلف برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی خبر داد و از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در اصناف، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظر شما:

security code