افتخاری دیگر برای شرکت برق منطقه ای گیلان

کسب رتبه اول در جشنواره شهید رجایی برای چهارمین سال متوالی


۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۷ | کد خبر: ۳۶۷۵۵ چاپ
کسب رتبه اول در جشنواره شهید رجایی برای چهارمین سال متوالی

کلانشهر: در آیین تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر استان گیلان در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۲ که به منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی با حضور استاندار گیلان، معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی در استانداری گیلان برگزار شد، شرکت برق منطقه ای گیلان برای چهارمین سال پیاپی به عنوان دستگاه برتر و برگزیده معرفی شد.
در این جشنواره استانی، شرکت برق منطقه‌ای گیلان در ارزیابی عملکرد سال 1401 دستگاه‌های اجرایی استان گیلان، در میان 58 دستگاه اجرایی، رتبه اول را در مجموع امتیازات شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد به خود اختصاص داد.
همچنین در این جشنواره، از شرکت برق منطقه‌ای گیلان به علت کسب رتبه اول در گروه «زیربنایی و توسعه زیرساخت» و همچنین کسب رتبه اول در شاخص «تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی» توسط استاندار گیلان تقدیر گردید.
شایان ذکر است که ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشور هر ساله بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین‌نامه و دستورالعمل‌های تدوین شده در دو بعد عمومی و اختصاصی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور انجام و از دستگاه‌های برگزیده توسط استاندار تقدیر می‌شود.

 
تاکید مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دیدار با کارکنان ستادی شرکت:
پیگیری جدی پروژه‌ها تا حصول نتیجه
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای گیلان:
رشد اوج بار سال جاری، بالاتر از میانگین ۵ ساله است
به منظور اتخاذ تمهیدات لازم جهت عبور از اوج بار سال آتی:
معاون انتقال و تجارت خارجی توانیر از پروژه‌های برق منطقه‌ای گیلان بازدید کردند
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای گیلان:
۷۲.۵ درصد حوادث سطح ولتاژ انتقال، ناشی از درختان بوده است

نظر شما:

security code