اظهارات جنجالی مالک باشگاه داماش گیلان درباره بازی نیمه تمام با خیبر خرم آباد

داور «بچه محل» رئیس کمیته داوران بود/می دانم در گیلان با آنها چه کنم!


۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۹ | کد خبر: ۳۶۸۱۰ چاپ

مالک باشگاه داماش گیلان به شدت از داور دیدار تیم فوتبال این باشگاه با خیبر خرم‌آباد و نیز رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

داور «بچه محل» رئیس کمیته داوران بود/می دانم در گیلان با آنها چه کنم!
کلانشهر: ناصر زحمتکش در گفت‌وگو با تسنیم، درباره نیمه تمام ماندن دیدار تیم‌های فوتبال خیبر خرم‌آباد و داماش گیلان در هفته چهارم لیگ دسته اول، به‌ خاطر درگیری بازیکنان داماش با میثم حیدری داور بازی اظهار داشت: من نتوانستم به خرم‌آباد بروم. با این حال داور در دقیقه 5 باید یک پنالتی به سود ما می‌گرفت و دروازه‌بان خیبر را اخراج می‌کرد. این اتفاق نیفتاد و همان توپ تبدیل به گل تیم خیبر شد.

وی در این باره که به نظر می‌رسد بازیکنان داماش پس از گل خیبر با داور درگیری فیزیکی داشتند، تصریح کرد: خیر. فقط تدارکات تیم داماش اقدام به هُل دادن داور کرد و فرد دیگری به او دست نزد. باید به حال فوتبال کشور تأسف خورد. برای کمیته داوران متأسفم.

مالک باشگاه داماش با انتقاد از خداداد افشاریان خاطرنشان کرد: رئیس کمیته داوران متعلق به گچساران (استان کهگیلویه و بویراحمد) است و این شهر در لیگ دسته اول تیم دارد (تیم نفت و گاز گچساران). این مساله نشان‌دهنده تعارض منافع است. همچنین داور دیدار خیبر و داماش بچه‌محل افشاریان است.

زحمتکش با بیان اینکه فیلم برخورد مشکوک به پنالتی داماش را به روسای کمیته و دپارتمان داوری فدراسیون ارسال کرده، به تسنیم گفت: افشاریان پاسخ داد داور باید پنالتی می‌گرفت! به نظرم داور ترسید در دقیقه 5 پنالتی بگیرد؛ چون داوران در خرم‌آباد سابقه چوب خوردن دارند! من هم در گیلان می‌دانم با آنها چه کنم! من از جیب خودم برای داماش هزینه می‌کنم اما چهار هفته است از اشتباهات داوری ضربه می‌خوریم.