کودک یک ساله به جای موش، پفک سمی را خورد


۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۶ | کد خبر: ۳۷۰۳۰ چاپ

خانواده سرابی برای به تله انداختن موش ها، اقدام به آغشته کردن پفک با سم مرگ موش کرده بودند که بچه یک ساله خانواده براثر بازیگوشی و شیطنت اقدام به خوردن پفک های مرگ موشی کرده و دچار مسمومیت شده بود که با هوشیاری خانواده به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد.

کودک یک ساله به جای موش، پفک سمی را خورد

کلانشهر: سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت : کودک یک ساله سرابی که با پفک آغشته به سم مرگ موش مسموم شده بود با تلاش نیروهای اورژانس ۱۱۵ از مرگ نجات یافت.

وحید شادی نیا اظهار کرد: خانواده سرابی برای به تله انداختن موش ها ، اقدام به آغشته کردن پفک با سم مرگ موش کرده بودند که بچه یک ساله خانواده براثر بازیگوشی و شیطنت اقدام به خوردن پفک های مرگ موشی کرده و دچار مسمومیت شده بود که با هوشیاری خانواده به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد.
وی افزود: کارشناسان اورژانس سراب سریع به محل رهسپار شدند و کودک را بعد از اقدامات درمانی اولیه جهت بهبود روند درمان به بیمارستان سراب انتقال دادند.

شادی نیا به اعلام اینکه این کودک برای تکمیل مراحل درمان به یکی از بیمارستان های تبریز منتقل شده است، از والدین خواست کنترل بیشتری بر روی اعمال کودکان به دلیل کنجکاوی آنها داشته باشند .

نظر شما:

security code